Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bu ay Hangi Parfümü Aldım? Alacağım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İngiltereden bi arkadaşımın yardımıyla
    Ralph Lauren Romance

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      HAyırlı olsun iyi günlerde kullanın ulaşması hayli zor parçalardan biri

• . Sonunda geldi çok farklı bişi bu :/ hakkında bişiler karalamak için henüz erken çok kapsamlı yanlız deri bariz ortada

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yeni reisin olur

• Pi-jeY
      Pi-jeY Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam sanırım öyle olacak gibi Burnuma yerli yersiz kokusu geliyor işe konsantre olamıyorum D

• Orjinal yazı sahibi: Pi-jeY View Post
    . Sonunda geldi çok farklı bişi bu :/ hakkında bişiler karalamak için henüz erken çok kapsamlı yanlız deri bariz ortada

Hayırlı olsun Burhan hocam. Yalnız deri içinde yok hocam vetiver ile oud vermiş olduğu baskın yoğunluk size deri gibi gelmiştir. Yine de yorumu sizde kullanınca yaparsınız, Şu meşhur Ursa dan falan çok çok iyi. Sağlam bir koku aldınız değerini bilin ve iyi günlerde kullanın ama yazın değil sonbahar ve Kışı bekleyin :-))

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL

Hayırlı olsun Burhan hocam. Yalnız deri içinde yok hocam vetiver ile oud vermiş olduğu baskın yoğunluk size deri gibi gelmiştir. Yine de yorumu sizde kullanınca yaparsınız, Şu meşhur Ursa dan falan çok çok iyi. Sağlam bir koku aldınız değerini bilin ve iyi günlerde kullanın ama yazın değil sonbahar ve Kışı bekleyin :-))
      Hocam bizim kide burun diye geziyoruz ortada ama aşırı derili bişi hissettim sanırım dediğiniz gibi öd ün etkisi. ki çok haklısın hocam inanılmaz kaliteli bişi bu meled teşekür ediyorum hocam ilerleyen günlerde kapsamlı bi yorum yapıcam şu kesinki şuana kadar kullandığım en farklı koku :/

Yorum

• Analar Ne Yiğitler doğurur derler ya işte onlardan biri Histoires Fidelis in ikiz kardeşi Ambrarem, şu ana kadarki denediğim en iyi Histoires ikilisinden biri tam bir Başyapıt Fiyatına göre Hakkını en iyi veren parfümler arasında ilk 3 e kesinlikle girecek bir parfüm. Parfümhobisi aracılığı ile Ladeesse Satış Sorumlusu Birgül Hanım ve Gamze Hanıma göstermiş olduğu alakalarından dolayı tekrardan teşekkür ediyorum

Yorum

• Hayırlı olsun pijey hocam ) Beğenilir beğenilmez bilemem ama performansıyla fiyatının hakkını veren bir parfüm almışsınız

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: caliban
            Hayırlı olsun pijey hocam ) Beğenilir beğenilmez bilemem ama performansıyla fiyatının hakkını veren bir parfüm almışsınız
            Teşekkür ediyorum hocam bakalım yarın bi deneme turu atıcaz )

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL
              Analar Ne Yiğitler doğurur derler ya işte onlardan biri Histoires Fidelis in ikiz kardeşi Ambrarem, şu ana kadarki denediğim en iyi Histoires ikilisinden biri tam bir Başyapıt Fiyatına göre Hakkını en iyi veren parfümler arasında ilk 3 e kesinlikle girecek bir parfüm. Parfümhobisi aracılığı ile Ladeesse Satış Sorumlusu Birgül Hanım ve Gamze Hanıma göstermiş olduğu alakalarından dolayı tekrardan teşekkür ediyorum
              Hocam şimdi durup dururken meraklandırdın 🤣 daha laudononadan hevesimizi almadan
              Ne çirkin bişi bu parfüm merakı bu işe bi giren çıkamıyor arkadaş 😤😤

Yorum

• Click image for larger version

Name:	IMG_4753.JPG
Views:	181
Size:	3.80 MB
ID:	34345

Bir kaç yeni şey

Yorum

• Drekoo
                  Drekoo Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Altuğ Hocam yeni parfümleri güzel günlerde kullanasın. Heeley Sel Marini uzun süredir arıyorum temin edemedim. Acaba nereden aldınız temin için yardım eder misiniz?

• Sonunda geldi çok farklı bişi bu :/ hakkında bişiler karalamak için henüz erken çok kapsamlı yanlız deri bariz ortada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTE]
                Güzel günlerde kullan neronu Burhan

Yorum

• Pi-jeY
                  Pi-jeY Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Teşekkür ederim hocam sağolasın

• Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Tangoyu kapmışsın 100 lük Çok akıllıca 50 lik şişelere geçtiler artık ve fiyatları hayli pahalandı

• cornelius
                  cornelius Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  50 de değil 35 e düştüler
                  sağolasın hocam..

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Eyvah eyvah o zaman

• Serge lutens ambre sultan almayı düşünüyorum görüşlerinizi rica edeyim?
                Sadece garçons.

Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sana biraz sert gelebilir. Senin tarzın bir koku değil bana kalırsa

• Hattab.
                  Hattab. Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  matrai sizden bir ara dekant alıp deneyeyim o zaman hocam.

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  tabi ne zaman istersen

• Parfüm almadığım 3. Ayım geçti. Resmen temizlenmiş gibiyim. Kokain bırakmak gibi. Herkesin yenileri süper yalnız!

Yorum

• yalciner51
                  yalciner51 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hahahaa
                  Allah kurtarmış desene..

• umut.. yine de insan bakınıyor bazen :/

Yorum

• Sadece garçons.

Yorum

İşleniyor...
                X