Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford - Noir Extreme.

Yorum

• Prada - Luna Rossa Carbon

Yorum

• Zara'dan yine bir kopya koku,seul ile beraberiz.

Yorum

• DHİ

Yorum

• Elie Saab Essence No. 10 Amande Tonka
            Kumarin kadar yoğun ki... İlk bir saat badem oldukça belirgin, sonra harman içinde hafifliyor ağırlığı sonrası çok tatlı birazcık da odunsu bir kompozisyon olarak çok dönüşmeden koku ömrünü tamamlıyor. Yalnız o ömür gerçekten uzun. Kalıcılık ve yayılım oldukça iyi.

Yorum

• Costume National Homme Parfum.

Yorum

• Pi-jeY
                Pi-jeY Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                hocam selam, nasıl yorumluyorsunuz Parfum versiyonunu?

• Oud Silk mood extrait

Yorum

• Chanel No 5 EDP kullandım. Bu parfümü sıktığım anda bir huzur, bir dinginlik geliyor bana. En sevdiklerimden..

Yorum

• Balenciaga Paris. Süet yumuşaklığında, menekşe ve odunsu notaların birlikteliğinde, klasik olmaya aday bir parfüm. Hafif tatlı, hafif tozlu, hafif yeşil. Bir renk olsa pastel tonlu haki olurdu Yayılımı iyi, bendeki kalıcılığı yüksek, sakinleştirici bir parfüm. Neyse ki, iyi ki...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Abbathdoom View Post
                    Uzun süredir beklediğim (1.5 ay ya da daha fazla) ve oldukça da merak ettiğim bir parfüm olan Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles’i kullandım. Açılışından sonuna kadar hissedilen dumansılığa gerçekten hayran kaldım ve genel olarak yeşil detaylara da sahip olup dengeyi koruması benim için mükemmel diyebilirim. L'Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur ile benzerliklere sahip ama ondan oldukça güçlü ve daha karakterli/zengin bir yapıya sahip olduğunu hissettim. Şimdilik yayılımı gayet güçlü ama biraz daha zaman verip yorum yapmam daha iyi olur.
                    Gidip üzerime sıkasım geldi, özlediğimi hissettim.

Yorum

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Medea hocam cidden yorumlarınızda belirttiğiniz gibi çok güzel bir parfümmüş.

• Bois imperial çok ağır geliyor kokusu bana bu kokuyu taşımak zor geliyor bana fakat çevreden de çok begeniliyor

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Amouage Reflection Man.

Yorum

• Jo Malone Orange Bitters

Yorum

• Michael Kors For Men vintage kullandım.

Yorum

• Amouage Reflection...

Yorum

İşleniyor...
                            X