Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Hacivat

Son zamanlarda gelen parfümlerim hakkındaki kötü yorumlardan bıkarak dün hacıvat sıktım. Bugün hala kokuyor, canavar gibi parfüm . Trenle seyahat edeceğim için bugün diğer yolcuları ve kendimi rahatsız etmemek adına tazelemedim

Yorum

• drakkar noire ..kalıcılığı bi tık daha iyi olsaymış...

Yorum

• Bugün Chanel Chance EDP sıktım ve bir arkadaşımla buluştum. Arkadaşım, bu parfümüme bayılır ve her seferinde iltifat ederdi. Bana bu defa bugün parfüm sıkmadın mı dedi😔 Tek fark geçen sene aldığım ve yeni açtığım şişe olması.. Demek ki silajı daha düşük. Dibimden koklayınca anca alabildi kokusunu.
        Gece de uzun zamandır görüşmediğimiz arkadaşlarımızın evine gittik. Ben gitmeden parfümümü tazeledim ama soran olmadı. Evine gittiğimiz eşimin çocukluk arkadaşı benim parfümlere olan merakımı bildiği için kendi parfümünü getirip gösterdi. Parfümü Francis Kurkdjian Pluriel di. Parfümü onun üzerinde çok aldığımı söyleyemem. Zaten mesafeli oturduk. Ama şişeden kokladığım zaman çok beğendim. Çok yalın, sade ve temiz bir parfüm olduğunu düşündüm. Kalite hissini aldım. Gerçekten güzel ve şık bir parfüm. Tanıdık gelse de, o pürüzsüz, kaliteli havayı alıyorsunuz. Hem eski tarz lavanta, vetiverli olsun, hem de şık ve modern koksun diyenler için ideal .

Yorum

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben Feminin Pluriel yorumları okurken siz de buraya yorum yazmışsınız sevgili Libra, forum telepatisi diye birşey var galiba İris, menekşe ve gül için favorilerime eklemiştim, indirime girdiğini görünce yine aklıma düştü. Kalıcılık ve yayılımının düşük olduğu, bir niş parfüme göre sıradan koktuğu gibi yorumlara da rastladığımdan riske girememiştim daha önce. Yayılımın fazla olmaması benim için artı sayılır ama yarım günü bile çıkaramayan parfümler üzüyor beni. Makyaj efekti aldınız mı bu parfümden?

Ek: Ben yanlış anladım galiba, sanırım Masculin Pluriel kokadınız siz.
          Son Düzenleme Rayiha; 19-02-22, 02:55. Tarafından yapıldı.

• Libra
          Libra Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Evet sevgili Rayiha benim kokladığım erkek için olanı. Çok tanıdık havası olan bir parfümdü. Ama kalite hissi ve koklama isteği uyandırdı bende. Feminin olanı ben de merak ettim şimdi😊

• Papillon Bengale Rouge.

Yorum

• Profomum Roma Confetto

Yorum

• Zoo bat. Bi’biitmedi dekant😃 Meyveli, derili, toprak kokusu...

Yorum

• Tiziana Terenzi Foconero. Tuptuzlu ve limonlu bir parfüm. Baştan sona hiç değişmeden ilerliyor. Burun yakan bir yapaylığı olmasına rağmen kadınların beğenebileceği temiz kokulardan. Bu parfümün bir rengi olsa beyaz olurdu. İlk 3 saat çok iyi yayılıyor. Kanaatine göre şişeli alınacak bir parfüm değil.

Yorum

• Jovoy 21 Conduit St

bugün spora giderken kullandım. Omzuma sıkıyorum çünkü direk göğüse sıkınca bu parfümü aşırı bunaltıyor. Omuzlarda kendini hafif hafif arada hissettiriyor. Güzel bir vetiverli tygar benzeri.

Yorum

• Gucci Intense Oud.

Yorum

• Önce 4 fıs Narciso Poudree, üzerine 2 fıs Kenzo Flower sıktım. İkisinin karışımı bence mükemmel oldu👌 Çok kaliteli, güzel kokan bir kremin üstüne, çiçekli , pudralı bir parfüm sıkılmış gibi. Narciso ya canlılık eklendi, Kenzo Flower ın da tatlılığı törpülendi. Kenzo Flower ın diğer Narcisolar la da güzel uyacağını düşünüyorum☺️

Yorum

• Rayiha
                      Rayiha Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Pembe bulutlu pudra cenneti

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Aynen😄 Tam benlik👌

• Sospiro Wardasina, çoğunluğu güllerden oluşan bir çiçek demeti gibi, hatta hafif bir tatlılıkla iyi bir çiçek balının damakta bıraktığı tat gibi kokuyor. Notalarına bakmadan evvel çiçeksi bir ud kullanıldığını düşünmüştüm. Sanırım bu safrandan kaynaklanıyor.

Yorum

• Jovoy Private Label

Dün akşam Incident'ı sıktıktan sonra Jovoy aşkım alevlendi, bugün de karanlık bir Jovoy ile devam edeyim dedim ...

Yorum

• Roja amber oud

Yorum

• dior homme intense , elim şu zamanlar başka bir parfüme gitmiyor.
                          Gömlek üstü kazak kombine çok yakıştırıyorum .

Yorum

• Costume National Homme Parfum.

Yorum

İşleniyor...
                            X