Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Zara Parfümleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Açıkçası hiç denemedim zara parfümlerini

Yorum

Zaranın bu zamana kadar çıkarttığı 312 adet parfüm olduğunu biliyormuydunuz? DP de bile bukadar çeşit yok. Özgünlük beklemek tabiki de hayalcilik oluyor bir noktadan sonra. Zarayı bence açık parfümün markası olarak tanımlamak pekte abes olmayacaktır.
      Son Düzenleme matrai; 18-05-18, 13:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

Ben kalıcılık fark edilirlikten beklentiyi bir türlü çözemiyorum.
        Parfümleri sentetik olsa da fiyat performans olarak başarılı buluyorum.
        Özellikle öğrenci kesim için gayet uygun olduklarını düşünüyorum.

Yorum

bi şişe “zara tiveden” bitirdim. ibrahim abinin denettiği ve dekant hediye ettiği le labo santal 33’ün klonu..

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Merak ettim şimdi. Forum Bornovada ki mağazaya bir uğrayım bakalım nasılmış.

• guardian
            guardian Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            bir de 29 tl ye almıştım

Kalıcılığı düşük olduğu için 2 Zara parfümü arkadaşlara hediye etmiştim. Bir tanesini de oda parfümü olarak kullanıyorum, çok da beğeniliyor. Zara Seoul - invictus klonu. pahalı designer ve niş parfümleri kullandığımda sormayanlar, bu kokuyu merak ediyor.

Yorum

Fena olmayan parfumeleri olsada bu gibi markaların üzerinde çalıştığı söylenemez..içinde bikac sentetik nota sanki hepsinde var ve güzel yerlerini görecekken hep burnuma batıyor

Yorum

Özel serilerinden Bois de Vanille, Vibrant Leather for Her ve Oud gayet başarılı.
              https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Sevgili Dewnew bugün özellikle uğradım Zara'ya Bois de Vanille ve Vibrant deneyeyim diye, resmen bunlar hariç 67 milyon tane koku vardı. Bi' sürü yeni kokular... Anosmi atağı geçirmeyeyim diye hiçbi' şey denemeden çıktım.

• dewnew
                dewnew Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Lagerfeld Deneyemezsen haber et Vibrant Leather for her bende iki tane, biri senin olur ne olacak, diğerinden de dekantlarım.👍

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                dewnew Bi' şekilde denerim ben onu, siz sağlıkla, sıhhatle ve doya doya keyfini sürün, o yeterli

https://smell-a-likes.com/brand/zara

Bu siteden hangi Zara parfümünün hangi high-end parfüme benzediğine bakabilirsiniz
              Son Düzenleme MauMau; 12-05-19, 18:38. Tarafından yapıldı.

Yorum

Yeni koleksiyon çıkmış arkadaşlar deneyen varsa yorumda bulunabilir mi ?

Yorum

Zara W/END till 3:00 AM aldık bir arkadaşa. Gerçekten de Nishane Hacivat'a bu kadar benzeyeceği ve bu kadar performanslı olabileceğini düşünmüyordum. Üstelik yıllardır parfüm kullanıyorum; daha ilk girişte benzinlikteki bir bayan çalışanın, arkadaşıma parfümünü sorması, kendisinin de sadece zara demesi dolayısıyla enteresan da bir deneyim yaşattı. Boşuna nişlerin peşinde koşoyprsun diye de bir laf yedim ki... Ağrıma gitmedi ama! Arsızım parfüm konusunda

Yorum

Yine bi' bavul dolusu koku çıkarmışlar.

Aralarında 3 parçalık bi' koleksiyon var o dikkatimi çekti. "Zara Molecules"

C0R4N0L
                    4MBROX
                    C4SHMER4N

Yolum düşerse deneyeyim.
                    - Stop the car...
                    - What ?!
                    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• murrjm
                      murrjm Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Cashmeran'ı denedim.Fazla sentetik tatlı bir tonka.Bond No 9 I Love New York For All'u çağrıştırdı biraz

• Lagerfeld
                      Lagerfeld Yorumladı
                      Yorumu düzenleme

Zara Soft Haze radarımda. Özellikle yaz için Creed Silver Mountain Water'ın çok iyi bir kopyası demişler. 45 tl bandında geziyor fiyatıda. Kör alışa uygun gibi . Cuma günü elimde olacak yorumumu yapacağım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: avalon
                      Zara Soft Haze radarımda. Özellikle yaz için Creed Silver Mountain Water'ın çok iyi bir kopyası demişler. 45 tl bandında geziyor fiyatıda. Kör alışa uygun gibi . Cuma günü elimde olacak yorumumu yapacağım.
                      Özellikle zara parfümlerinin en sıkıntılı noktası kalıcık ile ilgili bir değerlendirme yapabilirsen çok sevinirim 😌

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Paris To New York , 4 notaya kurulu ferah limoni kalıcılığı başarılı bir parfüm 120ml EDP formunda 120tl f/p ürünü tavsiye ederim.

Yorum

Marks&Spencer'ı da es geçmeyin derim, OUD parfümü çok ama çok iddalı, niş kalitesinde diyebilirim. 100ml EDP formunda 149tl idi en son...

Yorum

İşleniyor...
                          X