Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Zara Parfümleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Paris To New York favorim kesinlikle alınmaya değer bir koku

Yorum

Yaklasik 1 ay kadar önce tavsiye üzerine zara scent no:1 satınaldım
      söendiğine göre le labo santal 33 kokusu klonlanmış
      açıkcası beğeneni çok olduğu kadar, bu ne böyle hiçbir şeye benzemiyor diyip, burun kıvıranı da çok oldu

Yorum

Zara kokuları inanılmaz kötü bence, 2/3 defa denedim ama baş ağrısı yaptı bende desem yeridir.

Yorum

Zara vibrant leather cologne. Zara'dan beklenilmeyecek kadar dogal bir narenciye ile acilip bir adp etkisi yaratti bende. Kisa surede ucup gidiyor fakat cologne sonucta. Vibrant leather'i cok sentetik bulup begenmemistim ama bu flanker aklima takildi. 125 ml 140tl.

6055P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme ersin; 04-07-19, 17:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

Gariptir ama zara blueshape parfümünü gerçekten beğendim. Hafiften bir fahrenheit havası aldım. Kalıcılık tabi ki kotu. Şu aralar Zaradan çok massimo dutti grubundaki parfümler ilgimi çekmeye başladı. Özellikle sandy papyrus mancera cedrat boise, creed havasında sentetiklik oranı düşük çok güzel bir parfüm olmuş.Birde kashbah sunset gerçekten hoşuma gitmişti.
            Son Düzenleme avalon; 04-07-19, 20:23. Tarafından yapıldı.

Yorum

Zara Vibrant leather gerçekten çok hoş aventusun meyveli soft batchlerine çok benzettim alınabilir bir koku fiyatına göre ayrıca rich leather 2019 flankerı çıkmış yakında ülkemizde de satılır

Yorum

Dün bir bayan hastam geldi, parfümün güzelmiş dedim, zara femme doktor bey, üstelik 69 tl dedi.. Ciddi güzel kokuyordu..

Yorum

İşleniyor...
                X