Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Naxos

Yorum

• Tom Ford Tobacco Vanille

Yorum

• encre noire kullandım

Yorum

• Parfum d'Empire Le Cri kullandım. Güllü, sabunsu, irisli kibar bir parfüm. Şahsi fikrim direkt kadınsı bir kokusu var. Gülün böyle naif kullanım şekli şahane olmuş. Bazı kokular vardır böyle huzur, güven verir karşısındakine. Bu da öyle kokuyor.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
            KARALARIN_CEMAL Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Güzel parçalar var bu markanın altında. Tabac Tabou u ben beğendim. Fougere Bengale öyle

• TMOV Arabesque

Yorum

• FM Monsieur

Kuru soğukta pek bir güzel gitti. Tam bu havanın kokusu

Yorum

• mfk grand soir...
              amber ve vanilyanın nefis uyumu...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Givenchy Gentleman EDP.
                Vanilya ve iris baskın, pudralı, balzamik bir koku. Hafif gurme, çekici, gizemli, maskülen bir parfüm.

Siyah mat şişesi, kullanım tarzı olarak ipuçları veriyor. Siyah balıkçı yaka, kazak-trikolarla tercih ettiğim bu parfümün, kullandıkça temiz bir kış-bahar kokusu olduğunu farkettim. O yüzden baharın çok sıcak olmayan günlerinde de beyaz-bej gömlek, triko, pantolon vb. beyaz parçalara da yakışacağını düşünüyorum.

Yorum

• Arabesque The Merchant of Venice

Açılışında bana kremamsı bir vanilya kokusu gelmişti ama fragnaticada buna dair herhangi bir ibare göremedim. Tobacco ve tarçını çok iyi işlemişler.

Yorum

• Strangers P. - Sangre Dulce. Genel yapısıyla, algılayabildiğim çileğin biraz daha baskın olduğu tatlı meyveli, hafif çiçeksi ve Francesca Bianchi tarzında pudralı bir koku. Meyveli çiçeksi yapının dolgunlaştırılması için de tatlı baharatlar kullanılmış gibi. Belli belirsiz sergilediği sabunsu hissiyatla kaliteli meyveli duş jellerini anımsattı bana. Sangria adlı şarap kokteylinden ismini almasına rağmen herhangi alkolik bir duruş sezemedim henüz. Ayrıca kadın kullanımına çok daha güzel yakışacağı kanaatindeyim.

Yorum

• Musc ravageur

Yorum

• Xerjoff Zefiro

Yorum

• Selin-Mavi Ladin kolonyası
                          80°
                          https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Serge Lutens Chergui
                            Tütün bal amber ve tütsü ustalıkla harmanlanmış. Kokuyu sevmek için defalarca kullanmak gerekli, kendini çok fazla saklayabiliyor. Kesinlikle soğuk havaların parfümü, bal ve tütün kullanımı Naxos’tan çok çok iyi. Çok net tarçın alıyorum yazmasada belki o dengeliyordur tam sınırda duran tatlılık dengesi çok iyi verilmiş.

Yorum

• mizansen035
                              mizansen035 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              İlk kokladığım an mest olmuştum kendisine. Bal , tütün , tarçın, reçine ve sıcak baharatlar. Mükemmel bir parfüm. Vazgeçilmezim haline geldi.

• nicolai new york intense mükemmel bir kokusun

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                          X