Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Regalien Vetiver, centilmen canlı ve ferah

Yorum

• Costume National Homme
      Genel begeniye uymadıgı icin ayaga düsmemis
      Kokulardan.Kendisi,yogun ve baharatlı kokuları sevenlerin bastacıdır

Yorum

• YSL Kouros Vintage

Pazar günleri keyfini çıkarmak için kullandığım sapına kadar maskülen bir güzellik. Ayrıca soğuk ve yağmurlu bir günde de patlama yaşadı resmen tenimde

Yorum

• Azzaro wanted by night 4 saatlik bir koku tekrar tazele

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Royal Oud

Yorum

• Gucci Guilty Absolute

Yorum

• Baktım hava serinledi izmirde. Attım bi red tobacco.

Yorum

• Byredo Accord Oud

Son zamanlarda denediğim en iyi kokulardan biri.

Açılışı ayrı geçişleri ayrı güzel. Her geçişi tek tek hissettiren, hiç yormayan ve her mevsim kullanılabilecek mükemmel bir koku. Bahar ayları için ise ideal. Belki yazın bir miktar yorabilir ama fıs oranı azaltılarak dengelenebilir diye düşünüyorum. Şişeli alınacaklar arasına giriş yapmış bulunmakta.

Yorum

• LM Hard Leather ile muhteşem bir pazar günü... Benim için harika olsa da çevremdekiler çok derin bir şekilde offf çekiyor.

Yorum

• _sefa_
                      _sefa_ Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Corona da kaçırır mı Ege hocam?

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      10-15 fıs sıkıldığı zaman her türlü kaçırır Sefa hocam.

• Nobile 1942 Ambra Nobile kullandım. Hoş bir parfüm olmuş hoş bir amber kullanımı var. Böyle nasıl desem parlak canlı bir amber asitli gibi. Sonradan kısmen tatlılaşıyor tozlulaşıyor o kısmı diğer amber parfümlerine benziyor. Kalıcılığı ve yayılımı ortalama.

Yorum

• İki gündür ailecek evdeyiz. Güzel günlerin özlemiyle, Teo Cabanel Lace Garden. İlkbahar günü beyaz çiçeklerden yayılan sıcak ve bal gibi bir koku olur ya, tam olarak o. Kokladığım en doğal çiçek parfümü.

Sağlık ve özgürlük gibisi yokmuş ama hem kendimin hem başkalarının sağlığı için bir süre özgürlükten vazgeçeceğim... Herkese sağlıklı ve başkalarının da sağlığı için mesafeli günler diliyorum

Yorum

• Dunhill London Icon

Yorum

• Creed Aventus. Tüm klonlarından sonra ilk kez kullanma fırsatı buluyorum. 19u01 batch. Benim için fazla dumansı. Güncel batchlerden meyveli önerilerinize açığım.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• xerjoff malezya

Yorum

• Marmaris büfe
                              Marmaris büfe Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Umut hocam benimde radarıma girdi. Şans vermek lazım, tatlı tonka ve orta kirlilikte hafif ekşi oud Alex’in tahtına sallayabilir benim için.

• Umut korkut
                              Umut korkut Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Ama geçen beğenmedigini okumuştum engin kardeşim acaba yanlıs mı hatırlıyorrum ? bence çok güzel bi koku evet şans vermek lazım acele etmemek lazım diye düşünüyorum bende ilk aldgımda satmak istedim ama daha sonra vazgeçtim engin hocam

• Marmaris büfe
                              Marmaris büfe Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Aynen dediğin gibi umut hocam ben çok çabuk Çizik atıyorum kokuların üstüne 3 gece üstüste Malezya yaptım aşık oldum kokuya evdeki tepkiler fikrimi çok değiştirmeye başladı eşim dekantın ismimi okuyup hediye almaya karar vermiş. Alex’i şişeli alınca markaya ön yargılı bakıyordum bir 5 ml den sonra geçerim şişeye 😊

• Xerjoff Lira'ya gitti bu gün elim. Nedendir bilinmez.

Yorum

İşleniyor...
                            X