Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Strangers Parfumerie - Cigar Rum Intense..

30 yıllık bayat vintage gibi açılmaca, sonra kendini toparlamaca, biraz feminenleşmece, ilkbahar ve yazın tekrar denenmece..

Yorum

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sonrasında tekrar maskülenleşip tarçınımsı hoş birşeye dönüşmece..

• Naomi Goodsir Or du Serail kullandım. Açılıştaki meyveler şahane. İçini kaldıracak kadar aşırı tatlı değil. Hatta şu portakalın taze sıkılmış biraz acımtrak hali muhteşem. Uzun vadede sıkar mı bilmiyorum ancak bunu şişeli edinmek isterim doğrusu.

Yorum

• Canimiz, cigerimiz, bir tanemiz Chanel antaeus. Kis aylari icin bicilmis kaftan. Animalik, erkeksi, tazeleme gerektirmeyen... Daha ne olsun?

6055P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• FM Monsiuer

Haftalık tütsülü paçuli dozumu daha haftanın ilk gününden fazlasıyla aldım diyebilirim. Çok sevdiğim bir koku ama üst üste birkaç gün kullansam sıkıntıdan patlayacak gibi oluyorum.

Yorum

• Baraonda
          parfüm içmek insan sağlığına zararlı mı .? Beni yoldan çıkaran parfüm ne zaman sıksam akşam kendimi viski içerken buluyorum.

Yorum

• _sefa_
            _sefa_ Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Engin hocam bende Baraonda'nın alternatif adı "içkiliydim bilmem ne" Boozy tabirinin hakkını fazlasıyla verenlerden.

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynen Sefa hocam bildiğin viskiyi karamelize edip şişeye doldurmuşlar 😊

• Baraonda bende de aynı etkiyi bırakıyor ) aynı etkiyi Franck Boclet Sugar da yaşıyorum )

Yorum

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynen hocam parfümü parfüm yapan hissiyatlardır ne kadar kötü alışkanlıklarımızı yâd etsekte baraonda buna başarabilenler kervanında her zaman

• sanırım baraondanın tek kötü tarafı tek düze ilerlemesi. belki de bana öyle geldi bilmiyorum ama sadece açılısında hafif bir tütün havası var. ama performansı felaket. resmen yapışıp kalıyor.

Yorum

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam bozzy havası parfümün her anında var onun için öyle gelmiştir size yoksa başındaki tütün sonlarındaki misk ve paçuli bana gayet katmanlı gelmişti

• Annick Goutal Ambre Fetiche kullandım. Amber ve reçinelere eşlik eden tütsü ve deri gerçekten keyifli. Yayılımı ise beni çok şaşırtıyor. Beklemediğim bir anda hemen burnuma geliyor. Ayrıca soğuk günleri güzel değerlendirdiğimi düşünüyorum. Eski ve yeni şişesi arasında fark var mıdır acaba ? 🤔

Yorum

• Etro rajatshan ilk kullandığım dönemlerde çok daha fazla beğendiğimi hatırlıyorum.makyaj çantası kokularından. Yayılımı gayet iyi seviyede.dekant bitmek üzere.şişeli olarak alır mıyım? Hayır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• hdp 1828... çok seviyorum bu kokuyu tertemiz mis gibi bahar havası öyle feminen falanda değil..

Yorum

• ELDO Sécrétions Magnifiques

Daha önce temizlikte kullanılan kirli bezi yıkamadan kurumaya bırakıp daha sonra aynı bezi çiçek kokulu temizlik deterjanıyla beraber paslı balkon demirlerini silmek için kullandığınızda ortaya çıkan koku...

Bozulmuş şeftali...

Kan ve sperm kokteyli...

Yorum

• Denemek istediğim parfümler arasında kendisi.

Yorum

• Chanel Misia. Son günlerde keyifle kullanıyordum. Dün sabah boynuma azar azar sıktığım iki fıs parfüm bütün gün tatlı tatlı kendini hissettirdi ama akşama doğru entetesan bir şekilde giderek güçlendi; neden sık kullanılmadığını hatırlattı bana. Bir ara parfümün tadını aldım diyebilirim. Ya dün bu parfüme karşı fazla hassastım, ya da aldehitlerle aram hiçbir zaman iyi olmayacak.

Yorum

• Guerlain l homme edp. Güzel bir vişne badem yorumu. Sevdim bu parfümü sanırım. İçine kapanık ama zaman saman saldırgan bi havası var.

Yorum

• roja dove amber aoud

Yorum

İşleniyor...
                      X