Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• HdP Fidelis kullandım. 2 fıs ile gün boyu kendisini hissettirdi ve uygun dozda kullanıldığında tatlılık bayıcı düzeye gelmiyor. Hava soğuk olduğunda ve gün içinde tazeleme şansım yoksa çoğunlukla Fidelis kullanıyorum. Ayrıca şişesi zor bitecek bir parfüm olduğunu düşünüyorum.

Yorum

• Günaydın. Xerjoff Naxos her ne kadar püre havanın kopyası gibi dursa daha kaliteli daha sofistike püre havanıyıda çok seviyorum bunu da

Yorum

• Xerjoff Oriantale harika müthiş süper en çok beğendiklerimden

Yorum

• Marmaris büfe
          Marmaris büfe Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sana yorum yazdıran o kokuyu yarın alırım ben şişeli umut hocam 😊

• Tom Ford Noir De Noir

Yorum

• Costume National Homme

Yorum

• FM Promise.

Yorum

• Nicolai NY intense

Yorum

• Xerjoff Renaissance yi güneşli havayı yakaladigim bu günde deneyeyim dedim. Doğal narenciye kokuyor özellikle mandalina kokusu çok hoş geliyor. Uzerinden yarım saat geçtikten nane kokusu da gelmeye başladı yavaştan. Bakalım gün icerisinde nasıl evrimleşecek bu koku. Eşimin fikrini sordum aldığım cevap fakir gibi kokuyorsun dedi. Herhalde imza parfümümü buldum sanırım. 😂😂😂

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Moustache edp kullandım. Benim nezdimde, sedir ve baharatlarla odunsu aromatik yapıda. Kokunun oturmaya başladığı sürede, yayılımının, açılışına oranla daha da artmasını(bana öyle geliyor da olabilir) tuhaf karşıladım. Tuxedo kullanmadığım için benzerliği hakkında birşey diyemeyeceğim. Fakat bana çağrıştırdığı bir koku var. O da fahri🙂

Yorum

• Davidoff Zino

Yorum

• Chanel Antaeus Vintage kullandım. Bu parfüm aslında baya temiz ve sabunsu kokuyor ve ben hiç hayvansallık alamıyorum. Millet neyine korkuyor anlamadım valla. Ya da zehir zemberek parfüm kullana kullana bunlar çıtır çerez gelmeye başladı bana sanırım.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                    KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    beğenmeyen varsa bana göndersin, kurban olsunlar böyle hayvansallığa be.

• xPixa
                    xPixa Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bence ne varsa eskide var cidden. Muhtemelen en güncel Antaeus'u geçen sene Sephora'da denemiştim, başlangıcı gerçekten çok çiğ gelmişti. Çiğden kastım böyle nasıl desem olgunlaşmamış ya da daha doğrusu oturaklı olmayan bir şekilde. Aynı şey Kouros için de geçerli bu arada. Vintage halindeki civet insanın suratına yumruk atarcasına çok uzun süre kokmasına rağmen hiç rahatsızlık vermiyor. Güncel versiyonda ise aynı nota aşırı derece baskılanıp çok kısa sürmesine rağmen sentetik bir çorba gibi o kadar kötü ki anlatamam.

• vagonlar
                    vagonlar Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Güncellerini denemedim doğrusu. Ama doğrudur dediklerin.

• Zoologist T-Rex 🦖
                  İnanılmaz beğendim açılışı ile insanın aklımı başından alır. Orman yangını sonrası ortaya çıkan tütsülü reçine dumanı , mür’ün burukluğu , Bergomat’ın acılığı daha sonra gelen çiçekler ile ormanın öbür yüzü böyle eserler yapın bizde alalım.

Yorum

• Armani Eau de Nuit.

Moda evi Armani’nin 1984 yılında sunduğu ilk maskülen parfümü Eau Pour Homme’un 30 yıl sonraki yeni bir versiyonu. Bugün ilk kez kullanıyorum, bakalım…

Yorum

• cartier eau de concentree...
                      lavanta menekşe yuzu ve paçulinin buluştuğu french lover da ki o yeşil hissin daha naif verildiği çok zarif bir tatlılıkla sunulan retro tarzı nefis bir koku...
                      sonunda bulmuş olmanın mutluluğuyla kullandım...
                      şişeden elegantlık klaslık taşıyor....
                      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Lolita Lempicka kullandım.Nasıl özlemişim kokusunu..Çok iyi geldi.Bir zamanlar Paris ile birlikte en sık kullandığım parfümümdü.Sürekli iltifat alırdım.Araya bir sürü parfüm girdi ama hala kullandığımda büyüsüne kapılıyorum.Elimdeki eski şişe.Yeniler nasıldır bilmiyorum.Tatlı,ama aynı zamanda ışıl ışıl bir kokusu var.Çok çekici bir parfüm.

Yorum

İşleniyor...
                        X