Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hermes ambre nargile
    Elmalı turtamı dersin tarçınlı sahlepmi bilmiyorum ama öyle geziyorum şu an hiç benlik değil son şansınıda kaybetti .

Yorum

• 🌸 Frederic Malle Carnal Flower 🌸

Egzotik yeşillikler içinde capcanlı bir sümbülteber. Yeşilliğinden dinamik, kan kaynatan bir doğallık, tazelik akıyor. Bol beyaz çiçekler ve aralarında en güzeli sümbülteber baş döndürüyor. Hem zen kafası, hem içi kıpır kıpır; baştan sona dolu dolu ve mutlu. Melekler gibi cinsiyetsiz. Katmanlı, sağlam kompozisyonlu ve güçlü floral.
      Seride en sevdiğim.
      Beni bana anlatır.
      Click image for larger version

Name:	C1F73A3F-D2DC-4984-B381-8330707CB2F2.jpeg
Views:	303
Size:	671.8 KB
ID:	146371
      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Montale oudmazing

Yorum

• Ursa, geçtiğimiz pazar giydiğim gömleğimde hala net bir şekilde alınca kokuyu başka parfüm kullanamadım, o meşhur hayvansallık ya yok bende yada seviyorum o halinide

Yorum

• O’driu - Peety tütün ve güle olan ilgimden dolayı çok hoşuma giden ustaca harmanlanmış bir parfüm ortalardan itibaren burna gelen odunsuluk reçineli hava bir başka güzel keşke yayılımı bir tık daha iyi olsaydı

Yorum

• Serge Lutens Santal Majuscule kullandım. Sandal ağacı ile ezilmiş de ekşimiş gibi bir gül kokusu var.

Yorum

• Tobacco Vanille... puro vb. tütün maddeleri kullanamadığım için kendimi bununla avutuyorum. Fakat çok keyifli.

Yorum

• Merhabalar , uzun zamandir CK Obsession Vintage kullaniyorum . Koku profili eski Musc Ravegeura cok yakin . Sonlarda ise Lidge deki gibi bi pachuli benzerligi var . Severek kullaniyorum .

Yorum

• Esentric melocules 01
                    Gittigim yerde fazla oturuyor beni ayrı bir çekim gücü var heralde bu parfümün 😊

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Ny intense. Meşe yosununu en güzel hissettiğim parfumlerden.

Yorum

• Amouage - Opus V.

Yorum

• Molinard Ambre.. Aslında ismi İncense Benzoin ya da Ambre İncense olmalıymış Açılışında kısa süren çarpıcı narenciyeli havanın ardından, karanfilin keskin ve acımsı aromasını vanilyanın tatlı ve kremsi desteğiyle dengeleyen, kokuya baştan sona hakim olan tütsü ile reçineli tatlılık katan benzoin işbirliğine evrilmesiyle ortaya çıkan dumansı oryantal.
                          Kuzeni Ambre Lumiere gibi balzamik havanın her daim hissedildiği fakat onun kadar yoğun ve karanlık olmayan Ambre ; Etro Ambra, Jovoy Ambre Premier, Montale Blue Amber, Hdp 114 Ambre ve Lutens Ambre Sultan tarzı sevenlere nispeten makul fiyatıyla iyi bir alternatif olabilir
                          ​​​​​

Yorum

• ELdO Tom of Finland kullandım. Lateks kokusunun baştan sona hakim olduğu ve çiçeklerle birlikte çok az da olsa bir tatlılık barındıran güzel bir parfüm. Huş ağacından dolayı da hafif dumansılık mevcut. Kalıcılık ve yayılımı ise ortalama.

Yorum

• YSL Libre kullandım.Bu parfümde beni çeken birşeyler var.Her kokladığımda beni alıp üniversite yıllarıma götürüyor.O dönemlerde kullandığım bir parfümümü anımsatıyor bana.O yüzden sanki yıllardır hayatımda olan bir parfümmüş gibi hissediyorum.Biraz hüzünlü,biraz nostaljik ama aynı zamanda çok çekici bana göre.Çoğu kişi Mon Guerlain a benzetiyor.Bence de anımsatan birşey var ama ben Libre yi çok daha fazla seviyorum.Mon Guerlain,çabuk sıkıldığım bir parfüm oldu.Kokusu güzel ama biraz ağır geliyor bana.Elim çok gitmiyor.Libre yi kendime daha yakın buluyorum.

Yorum

• Serge Lutens .. Chergui..

Bir toplantıya giderken sıktım, güzel, kararında köşesiz bir koku.. Beni çok heyecanlandırmıyor ama utandırmıyor yada sıkmıyor da.. Mevsim, ruh durumu ve kıyafet seçiyor..

Yorum

İşleniyor...
                                X