Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormonde jayne - Ambre Royal

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• vertus monarch...
      aromatik baharatlı tatlı keskin hatlı odunsu bir koku...
      biber ve vetiverin keskinlik kattığı karanfilin aromatik hava verdiği odunsu notalar ve selvinin doyum kattığı nefis bir parfüm...
      clive christian kadar yeşil ve baharatlı değil roja dove reckless kadar ferah olmayan bir klon olmuş...
      sillaj ve kalıcılık yerinde...
      klas bir kokunuz olsun isterseniz edinin....
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Naomi Goodsir Or du Serail kullandım. Parfüm çok güzel ve farklı. İlk açılışında portakalı fazla kaçmış karışık meyveli bir meyve suyu hissiyatı alıyorsunuz. Diğer meyvelerin tatlılığı silik kalmış. Meşhur markaların "%100" portakallı meyve sularını bilirsiniz. Hafiften buruk, asitli, acı bir tat da vardır. Hatta içerken o acı tadı hissedersiniz ve aklınızı "bu meyve suyunu çürük meyvelerden mi yapmışlar, komple kabuğu ile mi atmışlar" diye düşünceye sevk eder. Parfümün ilk sıktığınızda o tadı alıyorsunuz resmen. Ki ben severim o buruk tadı. Akabinde parfüm gerçek bal kokusunu almaya başlıyorsunuz, ben ilk defa bu kadar belirgin bir bal kokusu aldım. Bal kokusu yanına sabunsu, kremsi bir nota da ekleniyor ama kestiremedim nedir. Arada markanın imza hareketi olduğunu düşündüğüm bir ufak bir dumansılık da var. Sonlara doğru da o klasik tütün vanilya temelli parfümlerin tanıdık kokusu kalıyor. Bu kısmı kullanan herkes tarafından hatırlanacaktır.

Naomi Goodsir nota geçişlerinin hakkını gerçekten veren bir marka. Bois d'Ascese ve bu Or du Serial olmak üzere 2 parfümlerini denedim şimdiye kadar bu kadar değişik fazları olan ve bu kadar belirgin geçişleri olan parfüm denememiştim. İleride de fırsatı olursa diğer parfümlerini denemek isterim. Keyfe keder bir niş markası değil köküne kadar sıfatının gereğini yerine getiriyor.
        Son Düzenleme vagonlar; 06-12-19, 12:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Creed Aventus 18b11 koku demlendi resmen ilk aldığımda bir iki saat tene yakın duruyordu şuan meyveli havası huşun baskınlığına dönüştü ve kalıcılığı farkedirliği arttı 6 saat rahat götürüyor ayrıca çevremdekiler çok seviyor

Yorum

• URSA ara vermek gerek burun gerçek istiyor ama nasıl bir açılıştır o yine beni benden aldı

Yorum

• Arkadaşımın doğum gününe gideceğim için ELdO Like This kullandım. Açıklamakta oldukça zorluk çektiğim ve bir o kadar da sevdiğim bir parfüm. Sıktıktan sonra vücut sıcaklığım resmen artıyor (Ciddi anlamda iç ısıtan bir parfüm). İçeriğinde en çok zencefili seçebildim ve bal kabağını normalde hiç sevmem ama Like This sonrasında artık ilgimi çekmeye başladı. Ayrıca aşırı bir tatlılık da yok bana göre.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Abbathdoom View Post
                Arkadaşımın doğum gününe gideceğim için ELdO Like This kullandım. Açıklamakta oldukça zorluk çektiğim ve bir o kadar da sevdiğim bir parfüm. Sıktıktan sonra vücut sıcaklığım resmen artıyor (Ciddi anlamda iç ısıtan bir parfüm). İçeriğinde en çok zencefili seçebildim ve bal kabağını normalde hiç sevmem ama Like This sonrasında artık ilgimi çekmeye başladı. Ayrıca aşırı bir tatlılık da yok bana göre.
                Net immortel geliyor bi fazinda

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Yok rahatsiz eder anlaminda demedim zaten.

• Abbathdoom
                  Abbathdoom Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ha tamamdır.

• F.essence oud
                  F.essence oud Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  İmmortel gördüm mü aklıma sen geliyorsun Mustafacım

• Son günlerde Carnal Flower kullanıyorum.Dün de onu kullandım ve bir arkadaşımla buluştum.Arkadaşım,Michael kullandığımı zannetti.İkisinin kokusunu çok benzetti.

Yorum

• bond amber parfüm

Yorum

• Aventus 2012 vintage bu batch ler muazzam bence aventus kış için üretilmiş batch sorunlarından sonra herhalde yazlık olmuş başka açıklaması Yok

Yorum

• Jovoy Incident Diplomatique

İlk etapta sanki boozy olarak tabir edilebilecek sıcak ve topraksı bir vetiver ile başlayıp sonrasında paçulinin etkisini gösterdiği odunsu tipte klas bir erkek kokusu. Aslında basit bir yapısı olan fakat kompozisyon kalitesinin yüksek olduğu bir çalışma. Kalıcılık ve yayılımı da oldukça başarılı.

Yorum

• Tauer: Au Coeur du Désert: (L'Air du Desert Marocain'in) Extrait hali. Favorisi olanlar için özel yerini koruyor ve korumaya da devam edecek.

Yorum

• Creed Spice & Wood ...
                          Sedir ve baharatların elma ve limonla kuşatılmış, lüks hissiyatın zirve yapmış hali.
                          Kalıcılık 7,5
                          Yayılım 7
                          Koku 10
                          ​​​​İltifat 28

Yorum

• Bentley Absolute.

Yorum

• Jpg ultra male her yanıma gelen boguldu sıfır iltifat cok sıkmayınız aşırı tatlılık içerir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X