Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Salvador Dali'nin Tükenmişlik Tablosu Spliti # KAPANDI-ARŞİV

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # ÖNEMLİ DUYURU! #

Parfümler kargolara verildi ve bana ulaşmalarını bekliyorum. Dolayısıyla ödemeler için SON tarih (insiyatif alarak uzatıyorum) 23.06.2022 Perşembe günüdür.

Ödemesi gelmeyen üyelerin splitlerle ve forum ile ilişikleri kesilecektir. Kullanıcı isimleri bütün platformlarla paylaşılacak olup alışveriş ve splitlerde ilgililerine dikkat edilmesi tavsiye edilecektir.

Not: Bu bir yönetim kararıdır.
    Son Düzenleme cantona8; 21-06-22, 16:25. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Splitin başlığı hak ettiği değeri nokta atışı ile görmüş oldu desenize..

Yorum

• https://youtu.be/t_rwx5b4hgU

Buralardaaaaan, bu günlere!

Yorum

• Hocam youtube sayfandaki Cübbeli videosundan da faydalandik🤣 malımizin üçte ikisiyle parfum alabiliyorsmusuz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: vlknakr View Post
            Hocam youtube sayfandaki Cübbeli videosundan da faydalandik🤣 malımizin üçte ikisiyle parfum alabiliyorsmusuz

Onu da atacaktım buraya da unuttum. İsabet olmuş

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
              https://youtu.be/t_rwx5b4hgU

Buralardaaaaan, bu günlere!
              Netflix-e dizi önerisi olarak sunabilirsin Mustafa hocam, çarpıcı bir video. Arka fona bulduğun müzik parçası da harika baya güldürdü beni

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: junleon View Post

Netflix-e dizi önerisi olarak sunabilirsin Mustafa hocam, çarpıcı bir video. Arka fona bulduğun müzik parçası da harika baya güldürdü beni
                Narcos dizisinin müziğiydi

Yorum

• f.emre
                  PassedPawn
                  halikarnas76

$ Tehlike çanları çalıyor Ödemeleri gelmeyen parfümlerle ilgili gereken düzenleme yapılacak yarın akşam. Bu yüzden bazı parfümlerin gönderimleri gecikti. Diğer katılanların da haklarını korumakla mükellefiz. Detaylı açıklama ve alınacak kararlar da belirtilecek. $

Yorum

• Hocam bu arkadaşların paraları üleşek bari yetti gayrı🤑

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Saöz3207 View Post
                      Hocam bu arkadaşların paraları üleşek bari yetti gayrı🤑
                      Hocam yarın akşam eğer ödemeler gelmemiş olursa açıkta kalan parfümleri son olarak mezata çıkarırız İptal etmeden toparlayabilsek çok güzel olacak da. Hayırlısı bakalım.

Yorum

• Çok özür diliyorum herkesten arkadaşlar. Şimdi ödemeyi çıkarıyorum. Hakkınızı helal edin

Yorum

• Ödeme yapılmıştır. Tekrar özür dilerim herkesten

Yorum

• f.emre
                            PassedPawn

Haydi süre bitiyor bu akşam. Parfümlerinizi pazara çıkaracağım yoksa

Yorum

• denondj
                              denondj Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bazılarına talip olabilirim

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                            f.emre
                            PassedPawn

Haydi süre bitiyor bu akşam. Parfümlerinizi pazara çıkaracağım yoksa
                            Evet güldük eglendik ve sure bitti. 00.00'dan itibaren ilgili uyelerin talep ettikleri parfumler talebe aciktir. Kendileri hakkinda yonetim istedigi tasarrufu kullanabilir. Benim splitlerime girisleri yasaktir 00.00'dan sonra. Katilan diger üyelerin haklarina saygisizlik oluyor artik. Benim için öenmli değil ama almayacaksanız vazgeçecekseniz de buradaki diğer kişilere bir açıklama yapmak zorundasınız.

Saygiyla duyurulur

Yorum

• ali
                              ali Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Mazeretsiz ortadan kaybolmak, bu kadar insanı, bu kadar emeği görmezden gelip saygısızlık yapmak, splitlerin bu şekilde tadını kaçırmak kimsenin hakkı da değildir, yanına kalacak da değildir. Her türlü insanlık halinin forumumuzda hoşgörüyle karşılanacağından zerre şüphemiz yok, ancak başlangıç ve bitiş tarihleri önceden belirtilen splitlerde bu şekilde mazeretsiz ortadan kaybolmalar kabul edilemez. Splite katılım yasağı kararını destekliyorum ve önümüzdeki splitlerde ip numaralarından tespit edip farklı kullanıcı adlarıyla splitlere katılmalarını da engelleyeceğimizi belirtmek istiyorum. Splite katılan, emeği geçen başta Mustafa hocam olmak üzere herkese teşekkürler. Daha güzel splitler önümüzde diye inanıyorum.

• # Sayfa yeniden düzenlenmiştir. Kırmızı puntolarla yazılı parfümler belirtilen miktarlarda talebe açıktır. Son 1 saatte ilgililerden bir dönüş gelmeyecek nasılsa. Gelirse de bakarız artık. Evet son halini verip yarın akşam kesin kapanış yapıyoruz #

Yorum

İşleniyor...
                            X