Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Salvador Dali'nin Tükenmişlik Tablosu Spliti # KAPANDI-ARŞİV

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• kargomu aldım, her şey için teşekkürler

Yorum

• Bende kargomu teslim aldım Mustafa bey. Splitte emeği geçen herkese teşekkür ederim. Çok merak ettiğim bazı parfümlere ulaşma imkanım oldu.

Yorum

• Bende kargomu sorunsuz teslim aldım. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• # Kargoları çok takip edemedim ama teslim alamayan kalmamıştır diye umuyorum. Herkese keyifli denemeler diliyorum. Bir sonraki splitin yurt dışı ve art and olfaction awards/finalists odaklı olması çok muhtemel. Katılım boyutuna göre spliti kendi içinde değerlendiririz. Muhtemelen Temmuz ayında başlarız çalışmalara. #

Yorum

• Abbathdoom
            Abbathdoom Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Witchcraft 😁

• Acemiburun
            Acemiburun Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Lütfen ulaşamayacağımız parfümleri övmeyelim

• Asaid
            Asaid Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            işte mustafa hocam bir umut ışığı yaktı bakalım 😀

• kargomu aldım, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Aldığım tüm kokuları beğendim, isabetli bir talep listesi oluşturmuşum Fakat insan 2 küçük paket kargo için ödediği 96 liraya üzülmüyor değil. O paraya 10ml dekant alırdım be

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: metabax View Post
            kargomu aldım, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Aldığım tüm kokuları beğendim, isabetli bir talep listesi oluşturmuşum Fakat insan 2 küçük paket kargo için ödediği 96 liraya üzülmüyor değil. O paraya 10ml dekant alırdım be
            Hocam bu kargo sorunu beni de acayip geriyor. Bakalım belki çözeriz ileride...

Yorum

• Dün benim de elime ulaştı eline sağlık kral cantona8

Yorum

• # ACI HABER TEZ YAYILIR! Bu sene ki yurt dışı spliti benim için maalesef iptal Sebebi ise bu işe alet edeceğimiz kişinin takviminin uygun olmaması Her şerde bir hayır..... #

Yorum

• Asaid
                  Asaid Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  sağlık olsun 😢

• Bu splitte benim icin kazanan romeo gigli man oldu belirtmek isterim alberto abime selam

Yorum

• Bende çok beğendim gigli Mani. şu an satışı yok sanırım Türkiye de..

Yorum

• Gigli ye ben de rastlamıyorum hiç...

Yorum

İşleniyor...
                    X