Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Salvador Dali'nin Tükenmişlik Tablosu Spliti # KAPANDI-ARŞİV

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• $ Ödeme tablosunu güncelledim. Bu arada son splitten bu yana epey zaman geçmiş. Haliyle boş şişelere zam gelmiş olabileceği aklıma gelmedi! Boş şişelerin güncel fiyatı 3, 5, 10, 15ml şişelerde plastik valf 6,5₺, metal valf 8,5₺, 30ml ve yukarısı şişelerde ise 8,5₺ yeni fiyatlar. Ben eksik hesaplamış oldum ama hiç önemli değil. Benden yana helal olsun. Sakın bana ilave ücret falan yollamayın. Sadece başka splitlerde şişe başına eklenen ücretler yüksek çıkarsa karşınıza, buna şaşırmayın diye bilgilendirmek istedim. $

Yorum

• Ödeme tamam

Yorum

• Ödeme tamam, teşekkürler.

Yorum

• Ödeme tamam teşekkürler

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncel. Son 3 gün ödemeler için. $

Yorum

• EFT yapıldı,teşekkürler

Yorum

• Ödeme tamamdır Mustafa hocam.Eline koluna sağlık..Dekant istemiştim o da dahil mi?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Powerty View Post
                  Ödeme tamamdır Mustafa hocam.Eline koluna sağlık..Dekant istemiştim o da dahil mi?
                  Yok Ali hocam. Onu katmadim

Yorum

• $ Ödeme toplama son günü yarındır. Ödemeler toplanmadan şişe siparişi verilmeyecektir. Dolayısıyla ödemesini yapıp parfümlerinin kargolanmasını bekleyecek olan üyelerin de haklarını korumak amacıyla ödeme son günü "kesinlikle" uzatılmayacaktır. Yarın gece 00:00'a kadar ödemesi gelmeyen üyelerin splitleri iptal edilecektir. Artık EFT gününü beklemiyoruz. Malum hayatımıza FAST para gönderme sistemi entegre oldu Herkese keyifli haftasonu dilerim. $

Yorum

• Odeme toplama son gunu arkadaslar. Odemeleriniz gecikecekse en azindan soyleyin ki yok yere splitleri iptal etmeyelim siz de ceza almayin...

Yorum

• Bu arkadaşlardan ümidi kesmeliyiz bence

Yorum

• Ödeme işlemi tamamdır teşekkürler 🙏

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Saöz3207 View Post
                            Bu arkadaşlardan ümidi kesmeliyiz bence
                            Arkadaslar bana donus yapti. Yarin tamamlayacagiz odeme kismini. Umuyorum aksilik yasanmaz. Herkese hayirli geceler dilerim.

Yorum

• Hocam noldu splitin akıbeti

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Saöz3207 View Post
                                Hocam noldu splitin akıbeti
                                Ödemeler maalesef gelmedi... Çözüm üzerinde çalışıyoruz.

Yorum

İşleniyor...
                                X