Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Degisikler & Yeniler Spliti v.1 + v.2 #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Agonist'ler, Black Knight, O'Fraiche, Liquide, Beaute Du Diable, Bloody Wood, Fortis, Ile Pourpre, Tellus, Corsica Furiosa, Iskander, Menthe Fraiche, Gincense, Papillon'lar, Civet, Chameleon çıkarıldı. Bu split ya çok yanlış bir zamanda oldu ya da artık eski hevesli gerçek parfüm meraklısı insanlar aramızda yok. Katılan herkesin ayağına sağlık. Ocak'ta görüşmek üzere. #

Yorum

• UmutAras
      UmutAras Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ellerine sağlık abi bence Yurtdışı splitleri normal şartlarda dahi yapılması uğraş ve ciddi emek isterken pandemi döneminde bulunmaz nimet ve splitteki parfümlerin hepsi birbirinden kaliteli kokulardı bu hobide olan yeni başlayan kişiler için amouage xerjoff mfk gibi klişeleşmiş markalardansa bu markalar hem zevk hem gelişim açısından daha iyi fırsatlardı yanlış anlaşılmasın dediğim markaları kötülemek için yazmadım o markalarda kaliteli ama sürekli ulaşabileceğimiz işler eskiden yurtdışı splitleri mahşer yeri olurdu o günlerden bu günlere gelmek üzücü ekonomik ve diğer negatif şartlardan dolayı maalesef geldiğimiz nokta bu umarım şartlar biraz daha iyileşir ve böyle güzel splitlere katılımlar daha fazla olur

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Spliti tamamen kapatasim bile gelmisti bir ara Ocaktakini bile yapmamak hatta. Katiliyorum soylediklerine. Ama forumdaki topluluk ile sosyal medyadaki arasinda bir fark olmali zaten. Ben oyle dusunuyorum. Burada yurt disi spliti diye montale in yeni cikmis bi kokusunu splitlemek emeklere yazik. Yoksa alanlara ya da alacak olanlara asla lafim yok

• UmutAras
      UmutAras Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yeni Montale fena değilmiş ))) o değil cidden Leder 6 Anubis ve Sallome talep almamasına şaşırdım ben anında dolar dedim 3 üde Papillon Artisan isminin hakkını dibine kadar veren marka

• # ÖNEMLİ BİLGİ #

# Listeden çıkartılanlar #

Schwarzlose Berlin LEDER 6
    O'Driu Italian Angel
    PdE Fougere Bengale
    Zoologist Panda
    Akro Smoke
    Francesca Bianchi Sticki Fingers

# Min talep 2ml iptal edilenler (Dekantlar 3er ml olarak düzenlenmiştir. Taleplerinizden vazgeçme hakkınız vardır) #
    Zoologist Hummingbird
    Zoologist Koala
    Zoologist Musk Deer

# Sipariş edilenler #
    Francesca Bianchi Lost In Heaven
    Francesca Bianchi Tyger Tyger
    L'Orchestre Parfum The Darbouka
    Rasei Fort Cielito Lindo

Yorum

• L'Orchestre Parfum The Darbouka’dan 3 ml alabilir miyim hocam ?

Yorum

• Merhaba Cielito Lindo kaldıysa 3 ml rica edeyim

Yorum

• L'Orchestre Parfum The Darbouka 3ml alabilir miyim?

Yorum

• Zoologist serisinden Musk Deer ve Rhinoceros taleplerimi iptal edelim lütfen..

Yorum

• Hocam merhabalar yeniyim bilmediklerimden dolayı maruz görün. Squid var mı? Eğer varsa 3ml alabiliyor muyuz?

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Merhabalar. Hosgeldiniz. Malesef onlarda kalmadi. Keske daha once gelseymissiniz

• Baykuş19
                Baykuş19 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Saolun hocam. Neyse sağlık olsun bi dahaki sefere inşallah. Forumdan yeni haberim oldu.

• # Talepler eklendi. Les Liquides Imaginaires Peau de Bete, Unum But Not Today, Zoologist Hummingbird, Zoologist Koala, Zoologist Musk Deer ve Zoologist Rhinoceros Ocak ayında yapılacak yeni eklemeler ile birlikte yeniden değerlendirilecektir. Taleplerinizden vazgeçmenize gerek yok. Şimdilik kalabilirler.

Yorum

• Myrkur
                Myrkur Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Abbathdoom evet hocam hatta aylar önce Olfactive Studio Panorama üzerine konuşurken siz ve Mustafa hocam önermiş Melkmeisje ve BeauFort Fathom V'i. Bir kenara not almıştım ben de, şimdi aklıma geldi.

• omerikb
                omerikb Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Zaharoff biraz şişerme gibi geliyor. Belli başlı youtuberlar top 10 listelerine son sıralardan ekliyorlar.

• Acemiburun
                Acemiburun Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Zaharoff benimde dikkatimi çekmişti açıkçası , sosyal medyada görseli çıkıyor bu aralar hep

• Darbouka 3 ml lütfen

Yorum

• Mustafa hocam FB Lost in Heaven 2 ml alabiliyor muyum?

Yorum

• Amoage enclave 3ml
                  Ganymade 3ml rica edebilir miyim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Acemiburun View Post
                    Amoage enclave 3ml
                    Ganymade 3ml rica edebilir miyim
                    Hocam odemelerini topladim onlarin. Bu yuzden ekleyemiyorum maalesef odemeleri alinmamislardan talep girebilirim.

Yorum

• Francesca Bianchi Tyger Tyger 3ml lütfen..

Yorum

• Bölüştürmeye başladınız mı cantona8? Yılbaşına yetişir mi parfümler?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Swann View Post
                          Bölüştürmeye başladınız mı cantona8? Yılbaşına yetişir mi parfümler?
                          Yarin ulasiyorlar ve basliyorum. Ptesi gunu kargoya verecegim insallah

Yorum

• Swann
                            Swann Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Kolaylıklar..
                        İşleniyor...
                        X