Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Degisikler & Yeniler Spliti v.1 + v.2 #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Özellikle Zoologist'ler için küçük de olsa indirimli bir fiyat bulmuştuk. Yeni çıkan ve denenmemiş parfümleri olduğundan sayfadan çıkartmayacağım. İlerleyen günlerde mutlaka talep glecektir diye düşünüyorum. Ama ilk yazdıklarım sipariş edildi artık. 2. liste ise hayırlısı

Yorum

• Listedeli Amouage'lar Umman üretimidir. UK üretimleri var mı bilmiyorum ama bu konuya özen gösterenler için yararlı olabilir diye düşündüm.

Yorum

• Hocam zoologist bee iptal edelim. Daha önce yazmıştım gerçi

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Atlamışımdır Sadece Squid kalıyor?

• İlyas
          İlyas Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aynen hocam kargo boş gelmemiş olur hemde 😉

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Pekala

• Mustafa hocam, size ve splite katılan arkadaşlara ayıp olmazsa tüm taleplerimi iptal etmek istiyorum . Böyle bir yönetimin olduğu forumda ne üyeliğimizin ne de splite katılımımızın bir anlam ifade etmediği aşikar. Emekleriniz için teşekkürler.....

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Marmaris büfe View Post
          Mustafa hocam, size ve splite katılan arkadaşlara ayıp olmazsa tüm taleplerimi iptal etmek istiyorum . Böyle bir yönetimin olduğu forumda ne üyeliğimizin ne de splite katılımımızın bir anlam ifade etmediği aşikar. Emekleriniz için teşekkürler.....
          Hocam siparisi verdiğimi soylemistim ama. Bu, forum yonetimine degil bana tepki gibi oldu. Ama yine de saygi duyarim. Ben yonetici degilim. Cezayi bana kesmis oluyorsunuz.

Yorum

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Mustafa hocam, kimseye ceza kesme gibi bir niyetim yok. Siz de bu sayfada splitleri yapıyorsanız bence yönetim ile daha fazla iştişare yapmalısınız. Çünkü büyük emekler ile yapılan splitlerde boy göstermemiz rahatsız ediyor. Biz olmasak o splitler kime yapılacak o da ayrı bir konu. Ben arkadaşlar ve sizi mağdur etmemek için taleplerimi kabul ediyorum. Özelden bilgileri paylaşırsanız sevinirim forumdan takip etmem zor biraz.

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hayir simdi burada iki ayri konu var. Icinde dustugunuz konumun aslinda nasil bir role donustugunu fark ediyor musunuz bilmiyorum Engin hocam. Bir hareketin basini cekiyormus, atesini yakıyormuş gibi oluyorsunuz. Goruntu bu yani. Ben 6 yildir forumlardayim ve splitler oluyor, bitiyor, kapaniyor, yenileri aciliyor. Insanlar geliyor geciyor. Kimler geldi gecti forumlardan. Tabiki katilim bu isin temeli ama simdi anlamadigim bir sey var? Benim splitime katilan kisiler kimleri rahatsiz ediyor veya edebilir ki sizin katiliminiz rahatsizlik versin? Bu kaniya nerden kapildiniz? Uzuldum. Burada bir mağduriyet benim acimdan olur baska kimse magdur olmaz. Benim bir hatam varsa kabul eder tartisirim ama belli ki baska seyler uzerinden ve dolayisiyla benim uzerimden bir algi yaratma cabasi olusmak uzere veya olusuyor... buna da uzuldum. Taleplerinizi iptal ediyorum. Talep iptaline ise hic uzulmedim cunku bunlar cok olagan seyler. Sebep belirtmeden de ben cekiliyorum diyebiliyor sonucta herkes. Ama sizin gibi "dunku cocuk olmayan birisi" siparisleri verdim dedigim halde bu talebi yapiyorsa altinin bos olduguna tabi ki inanmiyorum.
            Son Düzenleme cantona8; 08-12-20, 18:30. Tarafından yapıldı.

• Splitteki iptal edilen tümünü bana yazabilirsiniz Mustafa. O Split her şekilde dolar rahat ol.

Yorum

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Gerek yok hocam. Ilgine tesekkur ederim. 👍
            Son Düzenleme cantona8; 08-12-20, 13:47. Tarafından yapıldı.

• # Zoologist T-Rex siseli olarak talebe aciktir #

Yorum

• Trexi bana yazabilirsiniz hocam

Yorum

• hummingbird le Rhinoda biraz daha dursun. Dolarsa veya açıkta çok kalmazsa tamamlayarak alırım

Yorum

• Parfum d'Empire Azemour Les Orangers 3ml
                Parfum d'Empire Corsica Furiosa 3ml

Alabilir miyim?
                Son Düzenleme Myrkur; 08-12-20, 16:13. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Talep verdiğin parfümlerden dolmayan varsa 3 er 5 ml yazarsın bana

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tamamdir. Spliti sonunda toparlariz. Onemli olan, istedigin bisey varsa onlari yazarsin bana

• tyro Rex ten önceki hakkımla birlikte bana 40 ml kalıyor. 10 ml yi talep etmek isteyen olursa benim için oldukça iyi olur matrai hocam istiyorsa talep ettiği kadarını alabilir Camel için de aynı şekilde arkadaşlar
                  Son Düzenleme omerikb; 08-12-20, 17:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Marmaris büfe View Post
                    Mustafa hocam, size ve splite katılan arkadaşlara ayıp olmazsa tüm taleplerimi iptal etmek istiyorum . Böyle bir yönetimin olduğu forumda ne üyeliğimizin ne de splite katılımımızın bir anlam ifade etmediği aşikar. Emekleriniz için teşekkürler.....
                    3 gündür parfüm kullanmadım, foruma da girmedim Engin hocam, ortalık biraz karışmış, yine ne oldu yahu, niye sitem ettiniz?

Gerçi Mustafa hocamın splitlerinde aksiyon pek eksik olmaz..

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Neden ben? diye sormadım değil.. Engin beyde telefonum da var halbuki ama biraz üzdü beni yazdığı..

• Zoologist Chamelon'u da bana şişeli yazalım. Ama onu sadece 30 ml'ye düşmesi durumunda alabilirim. (Desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar.)

Les Liquides Imaginaires Beaute Du Diable 3ml
                    Les Liquides Imaginaires Bloody Wood 3ml
                    Parfumerie Particuliere Typewriter 3ml
                    Unum But Not Today 3ml

Taleplerimi de iptal edelim, Les Liquides Imaginaires Peau de Bete 3 ml ekleyelim zahmet olmazsa hocam.
                    Son Düzenleme Myrkur; 08-12-20, 22:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Acele etmeyelim hocam ileride talep gelir muhtemelen

• Parfumerie Particuliere Typewriter iptal lütfen. Onun yerine 10ml T-Rex alacağım. Teşekkür ederim.

Yorum

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Type writer ı iptal edemiyorum sipariş geçildiği için. T-Rex i ekleyeyim mi bu durumda?

• Nikita_E
                      Nikita_E Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet, alalım

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                  İşleniyor...
                  X