Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Degisikler & Yeniler Spliti v.1 + v.2 #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Talepler girildi. Ganymede ve Azemour Les Orangers için dekant talebi açıktır. Özellikle bu fiyatlara kaçırmayın ikisini de mutlaka deneyin. Hele ki Ganymede'in buralardaki dudak uçuklatan fiyatını gördükten sonra... Ayrıca yeni Parfum d'Empire şişeleri küçüldü ve fiyat arttı. Muhtemelen birkaç ay sonra denemek isteseniz bile bulma şansınız olmayabilir bu fiyatlardan #

Yorum

• Affınıza sığınarak özür dileyerek taleplerimi iptal etmek istiyorum. Teşekkürler.

Yorum

• Ganymede fiyatı gerçekten çok uygun bence de bu fiyata kaçırmayın derim elimde biraz var ama tekrar alsammı diye düşünmüyor değilim.

Yorum

• amouage meander talebimi iptal edelim mustafa hocam

Yorum

• Mustafa hocam Akro Awake iptal edip Parfüm d empire iskender şişeli yazarmısınız lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Mustafa Hocam benim şişeli 24 ml ganymade i 40 ml ye çıkartıp 10 ml B683 ü 5 ml ye çekebilir miyiz bunlara ek olarak ta 5 ml Azemour Les Orangers ekleyelim. Tabii mümkünse

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam Ganymede ayrı bir şişe şimdilik. Splitin sonunda bkalm bir daha durumuna. İkinci şişe olmayabilir çünkü Diğerlerini düzenleyeyim.

• # Meander şişeli olarak boştadır. #

Yorum

• Unum Opus 1144 den de 5 ml rica edebilir miyim.

Yorum

• Şişeli talebi gelmeyen parfümlerdeki dekant taleplerini gördükçe hüzünleniyorum her gün . Keşke hepsini deneyebilsek.
                  ​​​​​​

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Benim imkanım olsa hepsini alır dekanta açarım... Ama maalesef.

• Asaid
                    Asaid Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    aslında fiyatların artmayacağindan emin olsak, bu listeyi 3 e 4 e bölüp ayrı ayrı split yapılsaydı eminim hepsi de dolardı. çok fazla parfüm olunca da hem psikolojik hem bütçe kaynaklı olarak biranda yüklenmek zor oluyor. maalesef fiyatlar da yerinde durmuyor yapacak birşey yok..

• Myrkur
                    Myrkur Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Asaid Evet hocam dediğiniz gibi yapma imkanı olsa hepsi dolardı muhtemelen ama yurtdışı, corona, fiyatlar vs. çok zor.

• Hocam benim les orangers talebim yoktu 😊 ganymade 5 ml vardı

Yorum

• Unum - But Not Today isim olarak , Kuzuların Sessizliği filminde, Anthony Hopkins'in, FBI ajanı Jodie Foster'a, kokusunu tanıyıp "Evian cilt kremi kullanıyorsun, bazen de L'air Du Temps ( Nina Ricci ) sürüyorsun, ama bugün sürmemişsin" ( but not today ) repliğinden esinlenilmiş..

Click image for larger version  Name:	the-silence-of-the-lambs-.jpg Views:	0 Size:	168.1 KB ID:	187114
                    Son Düzenleme uncle-benjen; 04-12-20, 15:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Selective44
                      Selective44 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam yapma zaten zor tutuyorum kendimi talebi fullemek için.

• uncle-benjen
                      uncle-benjen Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam süper yorumlar var.. Boşuna Mustafa hocam bu parfümleri seçmemiş..

• Selective44
                      Selective44 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      İki gündür yorumlarını okuyorum zaten bu parfümün. İnstagramda bi koleksiyoner de paylaşmış bu parfümü o bile olumsuz konuşmadı. Denemelik alıp tadına bakayım beğenirsem alayım durumu da yok ki.

• Unum - Opus 1144 ismi ise, Fransa'daki Saint Denis kilisesinin ilk yapım yılına atfen verilmiş. Şişenin kapağı ise kiliseye ilk konulan taşın şeklinde yapılmış..

Click image for larger version

Name:	UNUM02nero-04.jpg
Views:	191
Size:	46.8 KB
ID:	187112

Yorum

• Zoologist bee 3 ml, zoologist trex 3 ml, marc antonie 683 3 ml, ikinci şişe ganymade’den 10 ml alabilirim, şişelide alabilirim ​ ilkokul son ortaokulun başlarında komşumuzun demirci dükkanında çalışır, mahalle arasında olması nedeniyle arkadaşlarımda oralarda olduğu için utanırdım, bir ayna vardı devamlı saçlarımı tarardım orada ustamda amma süslüsün diye kızardı , nedense o zamandan kalma metal kokusunu bu parfümde hissediyorum ve çok hoşuma gitti, hep aynı tarz parfümlerdense böyle bir kokuyu denemek çok daha güzel

Yorum

• Mümkün olursa 683 talebimi iptal edelim lütfen.

Yorum

• Zoologist bee ve squid 2 ml rica edeyim

Yorum

İşleniyor...
                        X