Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hangi Dizileri İzliyoruz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• the magicians s01e09

Yorum

• Dün gece The Rain e başladık.Danimarka dizisi.İlk 3 bölüm bitti,şimdilik beğendim👍🏼

Yorum

• The Rain fena başlamadı.

Sıfır Bir diye bir dizi izlemiştim, Adana sokaklarında geçiyor, amatör bir dizi, çekimler ilk bölümler özellikle kötü ama genel olarak izleyiciye yansıtmak isteneni yansıtıyor. Zaten daha sonra blutv teliflerini satın aldı. Ben blutv'ye geçtikten sonra son sezonunu izlemedim ama genel olarak beğendim. Çukur izleyenler bir baksın, genel olarak benzer konsept.
        Son Düzenleme alfie; 06-05-18, 21:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• netflix'e avatar'ın (hava bükücü olan) tüm bölümlerini vermişler, bu hafta 20 bölümlük ilk sezonu bitirdim. ilk seyrettiğimden daha keyifli. hadi abba yip yip.

Yorum

• Ghost Wars a başladım.

Yorum

• Çoğunuz izlemiş olabilir, ben yeni keşfettim ilk 3 bölümü beğendim.

https://www.imdb.com/title/tt6478318/

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: alfie View Post
                Çoğunuz izlemiş olabilir, ben yeni keşfettim ilk 3 bölümü beğendim.

https://www.imdb.com/title/tt6478318/
                Güzel bir dizi. Soluksuz izlemiştim. Böyle kaliteli dizilere ihtiyaç var.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: serif_aydogar View Post

Güzel bir dizi. Soluksuz izlemiştim. Böyle kaliteli dizilere ihtiyaç var.
                  İlk defa bir diziyi bu kadar kısa sürede izledim. Türkiye'de böyle başarılı senaryolar, kurgular olması sevindirici.

Yorum

• True Detective’i tekrar izleyebilirim. İlk sezonu tabi ki

Yorum

• ali
                      ali Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      İlk sezon gerçekten muhteşem. Defalarca izlenebilir.

• caliban
                      caliban Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Aynen Ali hocam. Oyunculuklar da çok iyi zaten. Sıkmıyor

• 6 mantı bütün bölümleri , ara ara fırsat bulursam Diriliş Ertugrul ,Payitaht felan ufaktan göz gezdiriyorum.Bazende yine fırsat bulursam Hoarders sırasıyla

Yorum

• The IT Crowd, komedi türünde hoş bir örnek en güzel yanı bölüm sayisi ve süresi kısa, İlk sezon dışında baya güzeldi.
                      Killing Eve ise yeni favorim, başrollerin ikisi de kadın ve çok sağlam karakterler, seri katil konusu kara mizah katılarak işlenmiş, karakterler özellikle Villanelle izleyen herkesi hayran bırakacaktır. Kötü yanı ise dizi bu sene başladı sadece 1 sezonu var

Yorum

• Masum iyiymiş gerçekten. Bir iki günde hızlıca izlenebilir olması güzel.

Yorum

• dip iyice güzelleşmeye başladı tavsiye ederim...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Peaky Blinders, 1920 dönemlerini anlatıyor, o eski havayı ekrana mükemmel şekilde yansıtmayı başarmışlar, sadece eski yapıları izlemek bile keyif veriyor. Film 1920'lerdeki çete, kumar gibi suç içeren bir dönemi anlatıyor. Tavsiye ederim, fragman aşağıda.

Yorum

• Game of thrones
                              Supernatural
                              The 100
                              The Walking Dead
                              Behzat.ç
                              Leyla ile Mecnun
                              Avlu
                              Colony
                              geneius

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                              Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

İşleniyor...
                              X