Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hangi Dizileri İzliyoruz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Shadowhunters

Yorum

• Daredevil yeni sezon firtina gibi
      Bir de Haunting on Hill House iyi gidiyor

Yorum

• serif_aydogar
        serif_aydogar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        infazcı 2. sezonda idi değil mi? o sezonu izlemiştim.

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        serif_aydogar Evet onun olduğu sezonda. Şimdi detaya gireyim diyorum spoiler olacak o yüzden susuyorum izlemeyenler vardır aramızda.

• Leto
        Leto Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bu sezonda da benzer (ve hatta bence daha iyi) bir plan cekim var.

• Fringe, supernatural, game of thrones, la case de papel, the 100

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Patrick Süskind’in aynı adlı romanından uyarlanan Netflix yapımı dizi “Perfume” bugün yayınlandı.

Yorum

• Netflix'teki "Parfüm" dizisinin "Amber" adlı ilk bölümünü izledim. Amber için dünyanın en pahalı pisliği diyor :-)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Muhafız bitmek üzere inşallah. Yarıda bırakamadım. Başladık bitsin bari.

Yorum

• 360 seksenler
              kanal d çocuklar duymasın

birde fırsat bulursam tv de youtube dan eski komik türk dizilerini izliyorum

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: protectedsugar View Post
                Netflix'teki "Parfüm" dizisinin "Amber" adlı ilk bölümünü izledim. Amber için dünyanın en pahalı pisliği diyor :-)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                bende başlayacağım inşallah abi
                punisher i de tavsiye ediyorum
                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Perfume yi bitirdim ama pek alakası yok parfüm ile. En hoşuma giden replik, başroller den biri kişiye özel parfüm üretiyor, ürünün gerçekten kişiye özel olduğunu kendi yöntemiyle ispat ettikten sonra ''Bu parfüm Senin Ten'in Olmadan Bir Hiç, Sende Bu Parfüm Olmadan bir Hiçsin'' diyor. Çok etkileyici geldi bana. Böyle bir parfümörüm ve parfümüm olsun isterdim.

Yorum

• Bu gece Perfume bitti.Açıkçası bu dizi benim için biraz hayal kırıklığı oldu.
                    Son Düzenleme Libra; 28-12-18, 23:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Killing Eve.
                      Tuhaf ve psikopat bir mizahi yönü olan, İngiliz istihbaratının peşinde olduğu uluslararası suikast yapan bir kadın katilin hikayesi. Alışılagelmişin dışında suikastçinin işlediği cinayetler yerine, onun ruh halini ön planda tutan, son zamanlarda izlediğim iyi dizilerden biri. Kadın suikastçı rolündeki başrol oyuncusu Jodie Comer'ın performansı muhteşem. Tavsiye olunur.
                      estefanyen

Yorum

• Perfume hezimetinden sonra Peaky Blinders'a basladim.
                        5 senedir bu kadar guzel bir donem dizisini nasil kacirmisim, inanamiyorum.
                        Oyunculuklari ve senaryoyu cok begendim.

Yorum

• ali
                          ali Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Sabırsızlıkla yeni sezonu bekliyorum.

• Bu gece Börü bitecek....

Yorum

• Hakan: Muhafız
                          Eksikleri yok mu var ama dizi hem ilk olması hem de bazı oyuncuların başarılı performansları ile kendini sevdirmeyi başardı. İlk sezonu üç günde bitirip yeni sezonu büyük bir merakla beklemeye başladım.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Game of Thrones; yıllardır çok konuşulmasına ve bir çok caps'e ilham olmasına rağmen hiç merak edip oturup seyretmemiştim ta ki 6. Sezon (2016) a kadar.
                            Zaten başladıktan sonra konuyu 4. sezondan itibaren yavaş yavaş anlamaya başladığım için 6. sezon ile birlikte tekrar başa dönüp 7. sezona yetiştim.
                            Final 8. sezonu beklemekteyim...

Genelde dizileri 3. - 4. veya final sezonundan sonra başlayıp bitirmek benim için daha zevkli oluyor..

Yorum

İşleniyor...
                            X