Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• me before you.. güzel film.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	41.6 KB
ID:	46170 Berbat

Yorum

Name:	lCjCMP4IYdSphkaQ19oqMKBKics-0-230-0-345-crop.jpg?k=a77316fba2.jpg
Views:	39
Size:	78.2 KB
ID:	46246

Güzel filmdi, biraz bosluklar var tabi ama basroldeki cocuk ekrana yakisiyor.

Yorum

• Nightcrawler... Bir sosyopatın ve onunla iletişim içinde olanların çok başarılı bir analizi.

Yorum

• lawyerzzz
            lawyerzzz Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Jake Gyllenhaal'ın performansı muhteşem...İzlemeyenlere tavsiye ederim...

• The Insider (Köstebek)... Hayatı mahvolacak olsa bile ilkeli davranmaktan vazgeçmeyen değerli insanlarla güce, paraya, küçük/büyük şahsi çıkarlarına göre davranan önemli insanların iyi anlatılmış hikayesi.

Yorum

• Kara Kule ( The Dark Tower)...7 Ciltlik bir şaheserin fragmanı dahi 1.5 saatten uzun olmalı...Sırf bu yüzden dahi beğenmedim...

Yorum

• anigemini
              anigemini Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bence rezalet bir filmdi. Ben serinin ilk filmi diye gitmiştim fazla okumadan yorumları, böyle bir film çekeceklerse niye o kadar patırtı kopardılar anlamadım. Sondaki aksiyonvari sahneler trajikomikti.

• Mulholland Drive’ı tekrar izlicem birazdan

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
              Mulholland Drive’ı tekrar izlicem birazdan
              Bu film ve Donnie Darko...Bu iki filmi anlayanlar beri gelsin

Yorum

• Evet ikisi de kolay filmler değiller ama şahsi görüşüm Donnie Darko çok daha basit kalır Mulholland Drive’ın yanında ) En az 2-3 kere izlenmesi gerekir diye düşünüyorum. Tek seferde anlayan beri gelsin muridi olalım )

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
                  Evet ikisi de kolay filmler değiller ama şahsi görüşüm Donnie Darko çok daha basit kalır Mulholland Drive’ın yanında ) En az 2-3 kere izlenmesi gerekir diye düşünüyorum. Tek seferde anlayan beri gelsin muridi olalım )
                  2-3 kez değil 20-30 kez izlesem dahi net bir şey söylemenin zor olduğu filmler olarak düşünüyorum Bu benim şahsi görüşüm, acizane...

Yorum

• Mulholland Drive'ı yıllar önce izlemeye çalışmış ve ilk yirmi dakikadan sonra daha sonra izlerim diyerek bırakmıştım. Tekrar başına oturmak geçtiğimiz yıla nasip oldu ve ancak son 15-20 dakikada filmin aslında neyi nasıl anlatmayı amaçladığını algılayabildim. Bunu çözünce de ertesi gün oturup filmi o gözle tekrar seyrettim. Anlamak ve bazı görüntüleri kendince yorumlayabilmek için en az 2 kez seyretmek şart bence. Kısa arayla iki kez seyredince gelecek sahneleri de biliyor olmak bağlantıları kurmak açısından faydalı olmuştu. Gene de belki yönetmenin yerleştirdiği ama benim dikkatimden kaçmış sahneler mevcuttur veya benim yorumum yönetmeninkinden farklıdır. Sonuç olarak "bu nedir ya" diye başlayıp "olağanüstü" diye bitirdiğim bir süreç olmuştu. Donnie Darko ise ilk seferde zor da olsa anlayabilmenin daha mümkün olduğu ama anlatım dili olarak Mulholland Drive'a oranla çok daha sıkıcı gelen bir filmdi. Tekrar seyretme isteği duymamıştım. Mulholland Drive'ı ise daha sonra eşimle, ondan sonra da kuzenimle aynı lezzeti alarak izlemiştim.

Yorum

• Mete hocama katılıyorum. David Lynch biraz kapalı kutu bir yönetmen. Siz anladım deseniz bile başka bir şey anlatmaya çalışmış olabilir.

Yorum

• Again Vesikalı Yarim

Yorum

• Cingöz Recai’ye gittim bu akşam. Eski versiyonlarını izlemediğim için yorum yapamıyorum ama sıkılmadan izledim. Pişman olmadım diyeyim

Yorum

Name:	
Views:	0
Size:	356.2 KB
ID:	48523 Berbat

Yorum

İşleniyor...
                            X