Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

The godfather serisini arka arkaya izleyerek psikolojimi altust ettim. Birazdan nickimi Micheal Corleone olarak degistiricem

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yüzüklerin efendisi yapalım dedim aynı şekilde. Hanım'ı da ikna ettim. 5. Günün Şafağında Gandalf'ı beklerken uyumuş. Kapattık.

Logan'a gittim en son. Yaşlanmış Hugh Jackman ve wonderkid kızlı aksiyonlu dram. Ağlatmadı ama üzdü.

Yorum

fellini la strada

Yorum

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	111.4 KB
ID:	26375 GÖRÜNMEZ ADAM
        Görünmez olmak elbet bir an herkesin aklına gelmiştir.Görünmez olunsa hayat nasıl olurdu,ne gibi kolaylıklar sağlanırdı.Film bu fikirle yola çıkıyor.Merak duygusunu yükselten bu sayede her anında izleyeni çeken bir film.

Yorum

Cure for Wellness
          Beğenmedim. Dağ fare doğurdu.

Yorum

Logan.
            Vasatti.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
              Umut Kurtoğlu Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Deme ya. Ben baya beğendim ama bazı sahnelere süre yetmemiş heralde gereken önem verilmemiş gibi geldi

Passengers. 2 saatim çöpe gitti.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
              Passengers. 2 saatim çöpe gitti.

Hocam bu filmi bende seyrettim hatta arkadaşlarla gittik hepimiz çok beğendik acaba kendinizi sadece bilim kurgu filmi izlemeye şartlandırdığınız için beğenmemiş olabilirimsiniz sadece bir mekanda geçmesine rağmen müthiş bir filmdi özellikle oyunculuk çok iyidi bilim kurgu görünümünde güzel duygusal bir filmdi bence

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                Umut Kurtoğlu Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aynen ne açıdan baktığınıza bağlı. Yoksa Stockholm Sendromu gibi kendini aslında rehin alana (filmde bir nevi öldürene)aşık olma durumları var. Duygusal açıdan güzel gerçekten.. Ama bilim kurgu açısından heralde 30 tane boşluk/hata sayarım amatör gözümle.. Eşim beğendi hatta filmi ama ben farklı beklentiler ile izlediğim için bitik bir film oldu gözümde

Arrival akşamı..

Eğer her şeyin sonunu bilseydin nasıl yaşardın?

Bilemiyorum, galiba hislerimi daha fazla ifade ederdim.

Yorum

Click image for larger version  Name:	hayat-1487339393.jpg Views:	1 Size:	151.0 KB ID:	26589

Hayat (Live)
                Gravity'nin bilim kurgu teması ile Alien'ın gerilimini tek potada eriten güzel bir gerilim/bilim kurgu örneği olmuş.
                Spoiler vermeyim ama özellikle ters köşe sahneleriyle seyirciyi oldukça şaşırtıyor film.
                Son Düzenleme murrjm; 25-03-17, 22:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

Mel Gibson imzalı Hacksaw Ridge'i seyrettim.

Saving Private Ryan'dan bu yana izlediğim en gerçekçi savaş sahnelerini içeriyordu. Güzel çekmiş Gibson. Zaten bu işi kotarabileceğini Brave Heart'da tescillemişti.

Konu da gerçek bi' hikayeyi anlattığı için oldukça etkiliyor.

Ryan diyince; O açılış, Normandiya çıkarma sahnesi neydi öyle ya! Film değil, sanki o an orada bi' savaş muhabirinin çektiği görüntülerdi onlar. Bu kadar detay, olağanüstü bi' atmosfer...Bi' Spielberg gecesi yapayım yeniden.

- Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

Dağ 2 yi izleme firsati buldum. Oldukça basarili bir iş çıkmış. Oyuncu kadrosu daha iyi olabilirdi belki. Kurguda her ne kadar ufak tefek mantiksizliklar olsa da, avrupa ve amerikan yapımı aynı icerikli bir cok filmden daha basarili oldugunu soyleyebilirim.

Yorum

Kabuktaki Hayalet.
                      IMAX te izleyemedim ama izleseydim de bir sey degisir miydi emin degilim. Anime den uyarlama, ilk yarisi kotu ama ikinci yarisi nispeten fena olmayan bir bilim kurgu.

Yorum

• murrjm
                        murrjm Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben IMAX te izledim ancak yine sıkıldım.Normal salonda x2 daha fazla sıkılırdım sanırım.
                        Resident Evil Son bölümü imax'e gitmeyip buna gitmem de nasıl bir şeyse ?

all quiet on the western front

Yorum

Rouage one...
                        Starwars sarpa sardı sanki..Zorlama olmuş sankı..Bence serının en kotu fılmı..

Yorum

İşleniyor...
                        X