Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• #Prestij
    sonunu epey merak ettiren bastan sona kadar da sıkmayan sihirbaz filmlerinin en iyilerinden.

Yorum

• serif_aydogar
      serif_aydogar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Mutlaka izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

• Forsy
      Forsy Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kesinlikle 👍

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	506.1 KB
ID:	88294

Yorum

• Midnight in Paris’i tekrar izledim. Yine çok keyifliydi. Bir de Tom Ford’un Nocturnal Animals’ını izledim. Single Man’da da olduğu gibi direkten dönmüş Tom Ford. Estetik anlamda çok iyi bir film. Hikaye de baya güzel aslında ama aşık olamıyosun. Asla kötü değil ama başyapıt da diyemiyosun.

Yorum

• Directed by Nora Twomey. With Saara Chaudry, Soma Chhaya, Noorin Gulamgaus, Laara Sadiq. In 2001, Afghanistan is under the control of the Taliban. When her father is captured, a determined young girl disguises herself as a boy in order to provide for her family.

Yorum

• Bir Zamanlar Batıda filmini izledim. İmdb puanı yüksek ancak gereksiz uzun ve bilindik bir hikaye islenmis.

Yorum

• Medea
            Medea Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Eski klasiklere biraz torpilli puanlar veriliyor genelde. Bu film bence de fena değil ama aynı yönetmene ait spagetti western filmlerin en iyisi olan İyi, Kötü ve Çirkin filminin oldukça gerisinde kalıyor.

• caliban
            caliban Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben de İyi,Kötü,Çirkin’den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum bu filmin 😄 İmdb’deki puanlama sistemini ben de ciddiye almıyorum. Kişisel zevkler devreye giriyor sonuçta.

• Medea
            Medea Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben aynı tadı alamamıştım, hatta yer yer biraz sıkılır gibi olmuştum. Diğerindeki akıcılığı bu filmde bulamamıştım.

• Yedi Samuray filmini de imdb puanina bakip izledim. Şunu anladim ben filmden anlamiyorum😃 Begenmedim.

Yorum

• Kızarmış yeşil domatesler...
            çok sıcak çok farklı eski ama bir o kadar da harika bir film...
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• İkinci izleyişim, tekrar çok beğendim
              Directed by Steven Spielberg. With Tom Hanks, Matt Damon, Tom Sizemore, Edward Burns. Following the Normandy Landings, a group of U.S. soldiers go behind enemy lines to retrieve a paratrooper whose brothers have been killed in action.

Yorum

• Eğlenceli bir film deadpool 2.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: B.taylan View Post
                  Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	506.1 KB
ID:	88294
                  Bülent hocam fragman güzel gibi ama değer mi izlemeye?

Yorum

• B.taylan
                    B.taylan Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Predator fanatiği olduğum için yorum yapmıcam Şerif hocam😁😁😁( 10/6)

• serif_aydogar
                    serif_aydogar Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bende severim.

• En son 3. kez Sicario Day of the Soldado yu izledim. Film 2 seriden oluşmakta. İlk filmin gizem ve gerilim atmosferi ve sinematikler muhteşemdi. ABD Meksika sınırında uyuşturucu kartelleriyle verilen mücadeleyi anlatıyor. 2. Film day of the soldado aksiyon ve sinematikler anlamında şuan favorim. Başrollerde Josh Brolin (Deadpool2, infinity war) , ve Benicio Del Toro oynuyor. Benicio ve Josh un oyunculukları oskarlık. Seriyi izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz.

Yorum

• Jurassic World:Yıkılmış Krallık

Yaa senin karşında dinazor var neden konuşuyorsun derdini anlatıyorsun ve espiri yapıyorsun

Gereksiz kahramanlıklar
                    Gereksiz diyaloglar
                    Yine dünyayı kurtardılar

Kahramanlık ve kahramanlar üzerine seriye alınmış filmler sayesinde film izleme isteğim yok olucak

Süpermene kelepçe takıp sorguladılar bu dünyada

Yorum

• B.taylan
                      B.taylan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      +1

• anigemini
                      anigemini Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Deadpool öneririm

• Muhteşem Showman
                    Eğlenceli bir film idi. Güzel vakit geçirebilirsiniz.

Yorum

• Sicario
                      İzlerken çok zevk aldım. Özellikle operasyon sahnesi çok heyecanlıydı.

Yorum

• Lagerfeld
                        Lagerfeld Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Açılış sahnesi de ayrı bi' sinir bozar Sicario'nun. O duvarlar....

İkincisini de mutlaka izleyin, o da en az ilki kadar başarılı.

• Click
                      IMDB puanı verilirken haksızlık yapılmış. Daha fazlasını hak ediyor. Hem eğlenceli hem hüzünlü.Tavsiye ederim.

Yorum

İşleniyor...
                      X