Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum Sorunları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

forumdaki çoğu kişiyi tanıyorum , onlarda beni tanıyorlar şükür muhabbetimiz iyi , bir rica olarak forum kurallarını oluştururken 5 düşünüp 1 yazılsın çünkü bünye kaldırmıyor artık çıkan sorunları art niyetli insanlara bırakmayalım bu forumumuzuda.... UMUT KURTOĞLUNU BURDA GÖRMEK İSTİYORUM... HEÇTEK REP

Yorum

Paylaşımlarımıza like bildirimi geliyor ama kimn like yaptıgını göremiyorum...Varmıdır bunun bir yolu arkadaşlar??

Yorum

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Evet şuan böyle bir sorun var, çözülmesi için bakılacaktı sanırım. Bir de yazı yollarken bildirim sorunu çıktı tapetalk'tan, ikisi de düzeltilecek kısa zamanda

[QUOTE=BatuhanKLC;n461]forumdaki çoğu kişiyi tanıyorum , onlarda beni tanıyorlar şükür muhabbetimiz iyi , bir rica olarak forum kurallarını oluştururken 5 düşünüp 1 yazılsın çünkü bünye kaldırmıyor artık çıkan sorunları art niyetli insanlara bırakmayalım bu forumumuzuda.... UMUT KURTOĞLUNU BURDA GÖRMEK İSTİYORUM... HEÇTEK REP :

Umut kardeşimize ek olarak MURRJM Kardeşimide burada görmek istiyoruz...Gerçi şubatta askere gidecek ama onsuz bir forum düşünemiyorum

Yorum

Murrjim zaten üye olmuş. Sağ salim gitsin, patates kokarak gelsin inşallah.

Bu arada biri bana şu tepe taklak pardon tapatalk olayı hakkında biraz bilgi versin lütfen.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lagerfeld View Post

Bu arada biri bana şu tepe taklak pardon tapatalk olayı hakkında biraz bilgi versin lütfen.
          Tapatalk malum forumlar için önemli bir görüntüleme programı (daha hızlı, daha iyi görünüm sağlıyor). Siteyi de oraya kayıt yapmak için başvurup yükledikten sonra hata vermeye başladı mesaj yollarken. Muhtemelen düzelecektir kısa zamanda ama ne zaman düzelir bilemiyorum.

Yorum

Teşekkürler Debussy, mesaj atarken hata verme durumuna rastladım az önce. Attığım mesajlar işleniyor dedikten sonra Boş yanıt uyarısı veriyor ardından sayfayı yenileyince mesaj gönderilmiş oluyor.

Düzelmeyecek bi' sorun gibi durmuyor ama. Hallolur.
            - Stop the car...
            - What ?!
            - Stop the fuckin' car!

Yorum

1 saat önce konuşduğumuzda söylemişti doğru unuttum ama herhalde henüz birşeyler yazıp çizmedi...Askere gidene kadar aramızda olur umarım

Yorum

Teşekkürler Debussy, mesaj atarken hata verme durumuna rastladım az önce. Attığım mesajlar işleniyor dedikten sonra Boş yanıt uyarısı veriyor ardından sayfayı yenileyince mesaj gönderilmiş oluyor.

Düzelmeyecek bi' sorun gibi durmuyor ama. Hallolur.
                Aynısı bana da oluyordu evet ama mesajın uğurlu geldi sanırım, daha demin hata almadım, düzeldi görünüyor bende. Genel olarak düzeldi mi herkeste ?

Yorum

şimdi yaptım ben

Yorum

• Guest's Avatar
                    Misafir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Eline sağlık

Bende de sıkıntı kalmadı. E hadi bu da hayırlı olsun o zaman.
                  - Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

Satış başlığı yok mu? yoksa ben mi göremedim.

Yorum

Düzeldi aynen, eline sağlık Altuğ hocam.

Orjinal yazı sahibi: Pink Floyd View Post
                      Satış başlığı yok mu? yoksa ben mi göremedim.
                      Satış başlığı şuan yok ama forum biraz oturduktan sonra eklenecek, kısa bir süre sonra split - takas - arananlarla beraber ekleriz muhtemelen onu da.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Debussy View Post
                        Düzeldi aynen, eline sağlık Altuğ hocam.

Satış başlığı şuan yok ama forum biraz oturduktan sonra eklenecek, kısa bir süre sonra split - takas - arananlarla beraber ekleriz muhtemelen onu da.
                        Click image for larger version  Name:	forum.jpg Views:	2 Size:	3.7 KB ID:	593

Yorum

Birkaç reis şöyle bir koleksiyon resmi atsında bizde atalım , hayır atcam koleksiyon resmini sırıtıcak şimdi orda pişmiş kelle gibi eziklencem Altuğ hocamdan bekliyorum özellikle

Yorum

Designer'lar Designer diye yazılmış ama Niche'ler Niş diye yazılmış.

Niche'lere ayıp olmaz mı?
                            Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

İşleniyor...
                            X