Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En İyi Vanilya'lı Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Serge Lutens Un Bois Vanille diyorum. Serge ye bakış açım farklı bu sıralar. Ne çıkarsa beğenirim galiba.

Yorum

Tom Ford Tobacco Vanille

Yorum

Oyumu tauer e verdim ancak mona di orio enfes hele orta kısmi varya bayıltır direk turunçlu rom ve enfes orantılı vanilya mükemmel

Yorum

En güzel vanilya notasını TV de hissediyorum.Tütünü biraz kıssalar 10/10 olacak.

Yorum

Listenin yüzde seksenini denedim ve TV vanilya notası açısından referans durumunda benim için, bir kaç saat sonra hissedilen vanilya mükemmel geliyor oyumda tv ye gitti. Creede bir tane bile oy çıkmaması şaşırttı, denemediklerimden mona yı denemem lazım bu kadar sevilmesinde birşey olsa gerek. Tauerville vanilla flash boozy vanilla tarzında çok begendiğim bir koku ama baştan aşağı vanilya hissetmek içinde lira çok başarılı. Bu hobiye başlarken vanilya ve tütün kokuları çok etkiliyordu beni ama vanilya güzel ve kaliteli olmazsa çok bogucu sıkıcı daraltan bir yapıya sahipmiş

Yorum

By Kilian Love'ın listede olmaması eksiklik

Yorum

Oyum Monaya...

Yorum

Oyum Mona di Orio Vanille'den yana oldu zamanında deneyimlemiştim şans eseri ama bunu bizim ülkede bulmak mucize galiba

Yorum

Listedekilerden bazılarını denemişliğim var ama favorim listede yok, Guerlain L'Instant'ın vanilyasını çok seviyorum.

Yorum

İşleniyor...
                    X