Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En İyi Vanilya'lı Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Valla severek kullandığım o kadar parfüm var ki..Yine de oyum Mona di Orioya..tamamen duygusal

Yorum

Tobacco Vanille ilk sürüm benim için enfes bir vanilya ziyafetiydi. Son sürümleri ise beğenmiyorum.

Dior Addict'in ilk sürümündeki vanilya kullanımı da gayet etkileyiciydi.

Yorum

muhteşem parfümler hepsi, %90'ını da denedim listenin Guerlain SDV diyorum

Yorum

Mona Vanille diyorum şu an. Çünkü yeni sıktım 😇

Yorum

Bu listede denediklerimin çoğundan hoşlandım ama oyumu Mona'nın vanilyasından yana kullanıyorum. Invasion Barbare ve saf vanilya olarak düşünülürse Lira da güzel seçenekler.

Yorum

Hepsi ayrı güzel vanilyalı parfümler ama benim tercihim VC&A Orchidee Vanille 'ye,
              Creed Sublime Vanille de sevdiğim daha fresh ve soğuk bir vanilya parfümü..
              ​​​​​​bunlar da sevdiğim diğer vanilya temalı parfümler;
              Agonist Isis
              Mazzolari Vaniglia
              Ligne St. Barth West Indies
              Annick-Goutal Vanille Exquise

Yorum

Initio - absolute aphrodisiac'ta bulunan vanilya da müthiştir hatta bence bu listedeki çoğu parfümden iyidir

Yorum

Belki denememiş olabilirsiniz ancak Perry Ellis Black Vanilla Absolute oldukça kuvvetli karanlık bir vanilya-oud karışımı, 45 yaş üstü ideal parfümlerimden.
                  Black Vanilla Absolute by Perry Ellis is a Oriental Vanilla fragrance for women and men. This is a new fragrance. Black Vanilla Absolute was launched in...
                  PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

En iyi vanilyalı parfüm kesinlikle Vintage DHI idi. Armut gibi saçma bi nota koyup daha jenerik bi havaya soktu güzelim parfümü François Demachy bey.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burakkk View Post
                      En iyi vanilyalı parfüm kesinlikle Vintage DHI idi. Armut gibi saçma bi nota koyup daha jenerik bi havaya soktu güzelim parfümü François Demachy bey.
                      Vintage derken hangi yıla kadar olan batchleri tavsiye edersiniz Burak bey?

Yorum

• Burakkk
                        Burakkk Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam 2011 yılında reformüle olmadan önceki hali kastettiğim ne yazıkki. Gümüş rengi halkalı atomizeri olan versiyon bulması oldukça güç. En kötü ihtimalle 2013 batch idare eder.

Vanilya sevmedigim bi nota ama Reflectıondaki ve eski Body Kourosdaki kullanımını çok başarılı buluyorum :-) severekde kullanıyorum

Yorum

Ben oyum histories de parfums 1725 e verdim.

Yorum

Vanilya notasında Mona Di Orio ve Tauerville derim, sonradan da Guerlain gelir bence.

Yorum

Gözlerim Agonis Isis arıyor ama göremiyorum, bunun yerine Mona di Orio Vanille dedim ben de
                            Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 03-03-18, 09:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

Şuana kadar denediklerim arasından: Oajan ve Herod.

Yorum

İşleniyor...
                              X