Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior home

Yorum

• Tom Ford - Noir
      Gül ve süsen birlikteliği...
      Bolca da övgü aldım.

Yorum

• Akşama doğru Bvlgari Man in Black.

Yorum

• Duş sonrası Hacicavcav kullandım aventus nerde hacivat nerde... ferah bergamotlu yaseminli mintli bişi işte
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Sabah Tonka Imperial basit sade ve temiz sicak bi koku tonka ve badem baska bi espirisi yok güzelmi ? Evet hepsi bu .
            Aksam ise yetersiz gelen Tonka Imperialden sonra Vertus Rose Morocco . Gercekten cok ustunde durulmasi gereken bi koku oldugnu dusunuyorum harika buram buram .

Yorum

• Üç fıs, sadece üç fıs...
              - Hocam kokunuz çok ağııırrr!
              Başka bir öğrencim merdivenlerden çıkarken hızla önüme geçip, "vallahi sabah sabah midem kötü oldu hocam."
              Sınıfta birisi: "Burada acı biber kokuyor yaaa."

Bu kokuyu bibere benzeten ilk kişi eşimdir, hatta biber turşuna. Daha önce de iki iş arkadaşımdan biri hacı yağı derken, diğeri ara ara kötü bir koku geliyor burnuma demişti.

Nicolai Patchuli İntense.

Yorum

• İbrahim20
                İbrahim20 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Biber mi? Valla ben anlamıyorum şu benzetmeleri. Hadi hacı yağı benzetmesine normal diyelim de biber nedir.

• İbrahim20
                İbrahim20 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ve bundan ben üzerime 5-6 fıs sıktığım zaman kimseden hiç bir yorum almamıştım kapalı ortamda olmamıza rağmen.

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çok ilginç bana göre de tertemiz bir koku. Hatta o kadar ki saf sabun kokusu gibi geliyor bazen. Bu hacı yağı, acı biberde nerden çıktı şimdi.

• Vallahi bilemiyorum. Hem eşim hem öğrencim bibere benzetince ben de şaşırdım. Demek ki benziyor.

Yorum

• Mfk Grand Soir. Çok derin ve özel olmasada kullandığım zaman geri dönüşleri oldukça olumlu olan bir parfüm. Kurkdjian herkesin beğenisini kazanmasını biliyor. Her telden çalan bir adam. Eau noir ve Apls gibi oldukça kaliteli ve derin çalışmaların yanına bu şekilde tribünlere oynayan kokularda tasarlıyor. Kısacası herkesin gönlünü ve parasını almayı iyi beceriyor.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Koku
                  Üç fıs, sadece üç fıs...
                  - Hocam kokunuz çok ağııırrr!
                  Başka bir öğrencim merdivenlerden çıkarken hızla önüme geçip, "vallahi sabah sabah midem kötü oldu hocam."
                  Sınıfta birisi: "Burada acı biber kokuyor yaaa."

Bu kokuyu bibere benzeten ilk kişi eşimdir, hatta biber turşuna. Daha önce de iki iş arkadaşımdan biri hacı yağı derken, diğeri ara ara kötü bir koku geliyor burnuma demişti.

Nicolai Patchuli İntense.
                  Banada arkadaşım biber gibi kokuyorsun demişti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Kadir.tbk
                    Kadir.tbk Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Sert sivri bi aromatik , oyle hisler uyandirmasi normal . Benim cok basarili buldugum performans anlamindada uzmeyen bi koku . Zizan’la beraber en sevdigim aromatiklerden .

• Normal benzetmeler dostlar kızmayın.

Parfüm olayının doğasında var. Bak Tobacco Oud aynı anda hem gömülüp hem göklere çıkabiliyor.

Click image for larger version

Name:	yorum.jpg
Views:	35
Size:	16.7 KB
ID:	93950
                  - Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Armaf Club de Nuit Intense... İnsanın aklında hiç iz bırakmayan, harcıalem kullanılabilecek, fasa fiso parfüm ekolünün sayısız örneklerinden biri.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.51 MB
ID:	93964

Yorum

• dior homme intense kullandım bugün...
                        nefis bir koku hafif kirli eski bitmeye yaklaşmış makyaj malzemelerinin konduğu deri kadın çantası kokusu...
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Coromandel edt

Yorum

• Atelier Rebul No:94

Yorum

• Herod
                              Herod Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              nasıl buldunuz

• zagoksu
                              zagoksu Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Geç gördüm hocam kusura bakmayın. Tapatalkta gözükmüyor bu yorumlar. Baccarata benzemesine benziyor hocam. Performansı da fena değil ama baccarattaki o kalite hissiyatı yok. Baccaratı ilk denediğimde "vay be demek niş buymuş" demiştim, hala da koklamaya doyamadığım bir parfüm. No:94 çok benziyor ama aynı etkiyi yaratmıyor hocam. Baccarat özel günler, no94 gündelik kullanmalık.
                          İşleniyor...
                          X