Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guerlain Lhomme İdeal EDP

Yorum

• naxos

Yorum

• Dünün aynısı adp mandorlo di sicilia

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Amouage Jubilation XXV soguk havalarda bir başka kokuyor

Yorum

• Parfum d'Empire Fougere Bengale.. Mükemmel bir parfüm..

Yorum

• caliban
              caliban Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ali hocam bu parfümü kullandığımda ya süper bir iltifat alacam ya da çok kötü bir yorum alacam gibi bir hisse kapılıyorum. Biraz uçlarda sanki.Ortası olmayan bir parfümmüş gibi geliyor. Bayılıyorum kendisine ben de.
              Son Düzenleme caliban; 25-10-18, 12:50. Tarafından yapıldı.

• ali kayhan
              ali kayhan Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Haklısınız, herkese uygun bir parfüm değil ancak markanın çoğu parfümü bu tarz, bu yüzden seveninden daha fazla sevmeyeni olabilir, tabii başkasının üzerinde koklamak farklı olmalı, nasıl kokar bilmiyorum caliban

• Opus V
            Enerji veren çok güzel harmanlanmış aurasi mutlu eden kaliteli Amouage markasının güvenli liman denilebilecek günlük kullanıma en uygun ve genel beğenisi yüksek parfümlerinden biri. Aralarındaki malzeme kalitesi ve notalardaki değişkenlik yadsınamaz ama
            tarz olarak kıyafette kullanınca Terenzi Draco'yu anımsattı.

Yorum

• atelier rebul istanbul kolonya...
              cn homme bentley intense aurasıyla istanbulun bu havasında sıcacık bir kazak gibi...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Guetlain Lidg Edp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Acqua di Parma Leather. Üst seviye kalitede turunçgil ve deri birlikteliği: Son derece taze kokan portakal ve bergamotla parlak ve patlarcasına açılış yapan parfüme anında inanılmaz derecede lüks hissi veren muazzam deri notası ekleniyor. Notalar oturmaya başladıkça (konsantre formundaki kolonya sebebiyle bu çok hızlı gerçekleşiyor) sedir ve guaiac ile odunsu bir temel üzerine inşa edilmiş kompozisyonun en ince detayında parfümün bütününe derinlik katan, ayrıca parfümü sıradanlıktan kurtaran gül notası ve uçucu turunçgillerin etkisini odunsu yapısıyla da harmana son derece uyumlu olarak devam ettiren petitgrain hissediliyor. Sonuçta bir kolonyaya göre beklentilerin çok üzerinde çekicilikte bir koku. Ve yine beklentinin çok üzerinde kalıcılık, yayılım performansı ortaya çıkıyor. Sofistike, lüks ve kibar.
                  Son Düzenleme ali; 25-10-18, 12:27. Tarafından yapıldı.
                  estefanyen

Yorum

• Ursa

Yorum

• Very Valentino

Yorum

• Niş kalitesinde , CNH tatlı tarçın kokusu ile soğumuş İstanbul havasında güzelde gitti ., Olanlar direk yapışsın bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	76.7 KB
ID:	93849

Yorum

• Vintage Adidas Classic (sene 99)

Yorum

• mancera aoud cafe.bu ne hoş kokudur.Öd'den ziyade çikolatalı kahve kokusu gibi.Oldukça tatlı bir parfüm ama asla bayık değil. thierry mugler'in kokularına benziyor

Yorum

İşleniyor...
                              X