Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yüksek ML li Düşük Tutarlılar Spliti 2 (Ödeme Toplama)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ben de az önce kargomu aldım...Davidoff Zino nun Avon Mesmerize for him e benzediğini okumuştum ama yine de denemek istedik babamla birlikte...gerçekten çok benziyor...Zino nun açılışındaki lavanta net belli olurken , Mesmerize Zino nun açılıştan sonra ki haliyle aynı...Mesmerize de katman yok düz ilerleyen bir koku...tek farkları bu...Herşey için çok teşekkürler Altuğ bey...

Yorum

• Kargomu aldım. çok teşekkürler Altuğ hocam.

Yorum

• Ben de kargomu aldım hocam, çok teşekkür ederim.

Yorum

• Ben de kargomu teslim aldım. emeğiniz için cok teşekkürler Altuğ hocam.

Yorum

• Kargoyu teslim aldım. Split için çok teşekkür ederim Altuğ hocam.

Yorum

• Kargoyu teslim aldım Altuğ hocam emeğinize ellerinize sağlık teşekkürler bir sonraki splitte görüşmek üzere

Yorum

• Splitten aldığım parfümleri kısaca bir yorumlayayım;

Chanel Allure Homme Sport : Limon baskın güzel ferah bir koku. Sucul tarzı var kesinlikle sentetik olsa da ben beğendim

Armaf CDNI : Uzun lafın kısası limonlu aventus hissi uyandırdı bende. güzel sevilebilir koku. Şişeli olarak alır mıyım? Hayır.

Acqua di Gio Profumo : Orijinalinden baya bir farklı geldi bana. Kesinlikle sucul değil ama ferah bir parfüm nedense FM French Lover a benzettim kokusu

Dekant olarak aldımlarımdan;

Guerlain İdeal EDP : çok güzel vişneli deri kokusu aldım çok hoşuma gitti. Şişeli olarak alacağım

TF Noir Femme : Kokusu gayet güzel tatlı koku kulfi tatlısı varmış notasında bu tatlılık ondan geliyor olabilir antep fıstıklı dondurma gibi kokuyor

Supremacy Afnan : Açılışı 10/10 aventus. ananas aventustaki gibi doğal değil sentetik kokuyor. fakat armaf CDNI den daha çok benzettim bunu aventusa gelecek bahar satışta olursa 1 şişe alacağım

Yorum

• protectedsugar
                  protectedsugar Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Supremacy ile karşılaştırıldığında CDNI çok daha limonsu geldi bana; gün boyu limonu hissediyor insan. Aventus'la en büyük fark gül kokusunun olmaması bence; ve Aventus biraz daha doğal kokuyor. İkisini de beğeniyorum açıkçası; keşke iksinden de yedek alsaydım. Bunda iki sene önce Supremacy 170 TL civarındaydı. 6 ay önce aldığım CDNI 280 TL..şimdi de 400 TL cıvarında.

• DouglasCst
                  DouglasCst Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  kesinlikle hocam çok haklısınız. supremacy daha güzel dediğiniz gibi CDNI baya bi limonlu fiyat konusunda da %100 haklısınız. hem afnan hem de CDNI fiyatları acayip arttı.

• Kargo geldi. Ne kadar tesekkur etsek az. Sag olasin.

6055P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ben de teslim aldım. Emeğinize sağlık..

Yorum

• Eline saglik hocam tesekkurler.

Yorum

• Bana da ulasti hocam emekleriniz icin tesekkurler

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Altuğ abi kargo geldi her şey güzel...teşekkürlerimi gelen parfümlerin detaylı incelemelerini yaptıktan sonra paylaşıp foruma katkıda bulunarak yapmaya çalışacağım...

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kargoyu teslim aldim emeginize emeklerinize saglik cok tesekkurler

Yorum

• Altuğ hocam havaleyi yaptım.teşekkürler

Yorum

• Kargoyu sorunsuz teslim aldım, her şey için çok teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
                              X