Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yüksek ML li Düşük Tutarlılar Spliti 2 (Ödeme Toplama)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kargomu alldım. Emeğinize sağlık.

Yorum

• Benim kargo da sorunsuz ulaştı. Bütün emeklerin için teşekkürler.

Yorum

• Kargom ulaştı Altuğ hocam. Herşey için ne kadar teşekkür etsem az

Yorum

• Sevgili matrai Kargo eksiksiz ve problemsiz bir şekilde bana ulaştı..

Çok teşekkür ederim.

Bütün arkadaşlar da keyifli günlerde kullansınlar..

Yorum

• Altuğ hocam sanırım splittin haricinde dekant isteyenleri ayrı bir parti yapmışsınız bizim kargolar ne zaman çıkar yola hocam

Yorum

• matrai
              matrai Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bugün çıktı

• DouglasCst
              DouglasCst Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkürler

• Altuğ bey Tom Ford Vert des Bois 5ml istemiştim ama ürünler arasından çıkmadı.

Yorum

• matrai
              matrai Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Olabilir böyle aksilikler. Burada kalmış yarın gönderiyorum Kargosu benden

• Hocam,
            kokular problemsiz olarak ulaştı, teşekkürler.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	EFE5BC60-3059-4B12-B87F-72AB7321185C.png
Views:	32
Size:	228.4 KB
ID:	89377Click image for larger version

Name:	FABDA913-A1B9-4DF4-8F94-700BDE375221.png
Views:	41
Size:	189.6 KB
ID:	89378
              Kargoları bugün yollanan arkadaşların listesi. Son 6-7 kişi kaldı onların kargolarını da yarın gönderiyorum.

Yorum

• Abi kargom geldi çok teşekkür ederim

Yorum

• Azzura
                  Azzura Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  matrai abi hangi parfümü denediniz bölümüne yazmıştım ama buraya da yazayım

Jovoy - Pavillon Rouge; açılışı oldukça boozy bir etkiyle açılıyor. Rom ve viski birlikteliğinden oluşan akor mest edici. Bu akorun arasına yerleştirilmiş olan susam çok rahat kendini hissettirmekte. Susam kokusunu bu tatlı susam kurabiyeleri üzerinde bulunan hafif şekerli susamlara benzetebiliriz. Açılışındaki boozy ve hafif tatlı susam ile oldukça maskulen bir koku olarak açıldı. Sonrasında yerleşen deri akoru ile Private Label'a selam çakan bir koku haline dönüştü. Private Label'da rahatsız eden o papirüs çıkarılmış bir deri hayal edin. Açılıştaki boozy hava kısa sürüp kaybolduktan sonra deri, ıslak tütün ve çay ile birleşmiş dumansı bir hava ortaya çıkıyor. Oldukça beğendim. Deri parfümü konusunda bu marka gerçekten hakkını veriyor bence kesinlikle şişeli alınacaklar arasına yazılacak bir koku. 8/10

Jovoy - Remember Me: Açılışı oldukça kremsi ve vanilyalı oluyor. Kremsi yapıdaki açılışı başarılı ve lezzetli. Orta notalardan itibaren koku erkek kullanımına da uygun bir yapıya bürünmekte. Ancak orta notalardan itibaren frangipani ve süt ile birleşik yeşil notalar kokuyu cidden ucuz bir koku hissiyatına büründürdü. Açılışındaki o gourmand vanilyalı oldukça tatlı ve kremsi yapı bir anda çiçeksi yeşil bir hale büründü. Beğenenler olacaktır ama ben beğenemedim ne yazık ki. Koku yapı itibariyle hiç bana göre değil. Açılışına aldanıp alınırsa üzülebilirsiniz. Bu kokunun orta notaları gazetelerde çıkan "eşini makyajsız görünce boşanma davası açan adamların" hislerini yaşayarak değerlendiriyorum. Dip notalarda ise yine harika bir drydown ve pudramsı vanilyamsı havası ile yine beğenimi kazandı. Kalıcılık ve performans ise efsane diyebilirim. 7/10 (açılış 8/10 ve drydown 9/10)

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bende ilk kullanımlarda Pavillon Rouge u çok beğenmiştim. Fakat kullandıkça Remember Me katmer katmer öne geçti. Koku ilk başlarda silikmiş gibi bir imaj veriyor fakat orta notalardan itibaren gaza basmaya başlıyor. Pavillon Rouge İngiliz atı gibi seri başlayıp bir süre sonra nefesi kesiliyor. Remember Me ise Arap atı gibi sonradan açılıyor. Çok ilginç bir deneyim Rememmber Me. Özellikle kararında kullanılan tatlılık beni fazlasıyla cezbetti. Bir kaç deneme sonunda sende Remember Me ye kayacaksın. Matrai dedi dersin. Çünkü kime denettiysem ikisinide hepsi ilk baştan Pavillon derken daha sonra keskin bir dönüşle Remember Me ye evrildiler. Bir kaç deneme daha yap o zaman içine alacaktır seni Remember. Orta notaları dahil

• protectedsugar
                  protectedsugar Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Şu an Remember Me üzerimde; buram buram yüksek kaliteli Chai Tea Latte havası veriyor; başlangıçta da DHI izleri var gerçekten.

• Kargo ulaşmıştır. Tekrar teşekkür ederim Altuğ Bey bu split için. Uzun süredir katıldığım en güzel splitlerden biriydi. Sevgiler.

Yorum

• Kargom geldi, emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Yorum

• Altuğ hocam paketim geldi. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Yorum

• Altuğcum, paketi eşim eve getirince gördüm ki bana fazladan 5ml Jovoy Remember Me dekantı gelmiş. Ben onu talep etmemiştim, sadece Pavillon Rouge istemiştim. Başkasının dekantı karıştıysa doğrudan o kişiye yollayabilirim. Kimseye ait değilse uğraşmayalım, ben ilave ödeme yapayım.
                      Son Düzenleme Medea; 25-09-18, 00:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mertus
                        mertus Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hahahahah çok iyiymiş

• protectedsugar
                        protectedsugar Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bence de doğru bir karar :-)

• Medea
                        Medea Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Peki, çok sağolasın... Deneyelim bakalım.

• Altuğ hocam kargomu aldım. Emeğine sağlık. Pavillion rouge ilk sıkışta çok beğendim. Bakalım remember me nasıl olacak.

Yorum

• Kargomu aldım sorun yok
                        Emekleriniz için teşekkür ederim.Kargomdan istediklerim haricinde bişey çıkmadı
                        Bir Medea hoca değilim ne yazık ki
                        Forumun çay ocağını ben işletmek istiyorum

Yeni splitlerde görüşmek dileğiyle matrai hocam
                        Son Düzenleme kiton men; 25-09-18, 13:02. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                        X