Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ralph Lauren - Polo Modern Reserve

Ait olduğu ormanı unutmadan kişiliğini inşa eden, makul ancak kuralları ve sınırları net, deri ceketli erkek kokusu.

Kakule ve fesleğen ağırlıklı, burun yakan aromatik, baharatlı bir açılış. Harmanında yok ama bana biraz lavanta da geldi. Etkileyici açılışın mimarı, kurumaya yüz tutmuş biber akorları. Mür ve paçuliden gelen tozlu ve ölçülü tatlılıkla sarmalanan vetiverle beraber, çiğ olmayan, oturmuş bir süet de kendini gösteriyor. Denediğim süet kokularının en iyisi diyebilirim. Yaseminin indolik etkisi de aralarda hissedilmiyor değil. Kokunun oturmuş hali; meşeyosununu andıran vetiver ve aromatik baharatlarla çevrili oturmuş süet kokusu. Her güzellik gibi bu da sınırlı üretilmiş!

Yorum

• Kadir.tbk
      Kadir.tbk Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Mükemmel açıklamışsınız komşum , Carlos Benaım'in bence en iyi kokusudur ( Klasik Green ) . Sayısız koku içinden tecrübelerimden çıkan sonuç ; tabi benim kişisel görüşüm dünyanın en iyi en gerçekçi ve rafine yeşil safkan erkek kokusu oldugu yönünde .

• PinotNoir
      PinotNoir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim. Umarım şişelerini yedeklemişsinizdir.

• PDM Layton.

Yorum

• Creed Green Irish Tweed

Yorum

• Frederic Malle Monsieur. Paçulinin odunsu yönde kullanıldığı tütsü ve rom ile sanki islendirilmiş bir içki fıçısını andıran bir kokuya sahip olan, üzerinde çalışılmış, emek sarfedşlmiş son derece eli yüzü düzgün bir beyefendi kokusu

Yorum

• Boss Bottled Intense

Yorum

• Vertus - Fresh Orient

Yorum

• Amouage Reflection Man.

Yorum

• Adp Fico di Amalfi

Yorum

• Conmes des Garcons - Vettiveru.

Yorum

• chanel bleu chanel...
                    masmavi bir yolculuk...
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• İssey Miyake - L’eau d’İssey PH

Yorum

• Frozenwings
                        Frozenwings Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yeni versiyonuysa performansını nasıl buldunuz?

• Azzura
                        Azzura Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Benim elimdeki 2015 üretimi gayet memnunum

• Amouage Beach Hut

Yorum

• Dün 2016 üretim DHI kullandım.Sıvının rengi oldukça koyu.Buram buram kokuyor.Bugün de devam DHI'e

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	47.8 KB
ID:	84384

Yorum

• Carner Barcelona - El Born

Bal ile yumuşatılmış turunçgillere cılız yeşil akorlar eklenerek etkileyici bir açılışı yapıyor. Benzoin biraz daha sınırlı tutulsaymış iyiydi. Tozlu, odunsu, nefis bir vanilya kokunun omurgasını oluşturuyor. Koku bekledikçe, insanın kolunu ısırma hissi uyandıran Vanille de Madagascar'a benziyor. Ancak El Born çok daha güçlü. Özgün ya da şaşırtıcı bir gurme olmasa da performans ve koku güzelliğiyle başarılı bir genel beğeni kokusu. 'Bu parayı eder mi' kararsızlığıyla kur'lara feda ettiklerimizden... cantona8

Yorum

İşleniyor...
                            X