Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tatil niye bitti ki
    dior homme intense...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Nishane Hacıvat

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ali View Post
        Nishane B-612 lavanta ve servi birlikteliği muhteşem. Toknka fasulyesi, misk ve sandal ağacı ile yumuşayan ve hafif tatlılaşan dokunuş da çok uyumlu olmuş. Nishane'nin en iyilerinden bence.
        Misk beni bitirdi... sevmedigim orto parisi misklerine benziyor. Keske olmasaymis. Baslangici farkli ama misk cok cabuk sahne aliyor. Biraz daha deneyecegim.

Yorum

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tatlandırıcı kısmına katılıyorum, sentetik misk kullanımı bazen kötü sonuçlanabiliyor. Senin gibi bir çok parfümü deneyimlemiş bir burnun seçici olması kadar doğal bir şey yok.

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ali hocam basta da seciciydim. Hep amber hep odunsu secerdim. Denedikce kesfettikce diger guzelliklerin de farkina vardim. Ama evet kalitede seciciyim artik. Cunku degmeyecek tonla parfumun ettigi paralari gordum. Cok para harcadim ama degdi sonunda rafine bir zevk edindik hele sukur.

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          aynen kasdettiğim de pozitif seçicilikti

• Creed- Aventus

Yorum

• John Varvatos - Artisan Acqua

Amerikan menşeli limon kolonyası da denebilir. Net seçebildiğim fesleğen, mandalina, yasemin ve paçuli oldu. Bunlar da ciddi olarak odaklanıp maşayla yakaladıklarım.

Bunun dışında ferah, hoş, hafif, her yerde, her zaman kullanılabilecek 1-2 saat kalabilen sonrası ten kokusu olan kaliteli bi' limon kolonyası kendisi.
          Son Düzenleme Lagerfeld; 26-08-18, 12:25. Tarafından yapıldı.
          - Stop the car...
          - What ?!
          - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Creed Royal Oud parfüm gerçekten bir o kadar hoş bor o kadar değişik kokuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• nikos sculpture .. nedense her kullandığımda berberden çıkmış gibi hissediyorum , belki de çokça benzeri açık parfüm yapıldığı içindir.. Ortalama , rahatsızlık vermeyen bir yazlık koku, en güzel yanı ise şişe tasarımı

Yorum

• Chanel Edition Blanche.

Yorum

• Nasomatto - Black Afgano. İlk defa bir sabunsu oud kokusu aldım sanki.

Yorum

• Frozenwings
                    Frozenwings Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Sıcakta çok farklı nüanslar ortaya çıkıyor.

• Antalyanın sıcak nemli günlerine Nishane Colognise cok yakısıyor 😊

Yorum

• AF Fierce

Yorum

• Bi AF Fierce de benden
                      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• 1996 üretim Acqua di gio pour homme üst notalar tamamen bozulmuş ilk sıktığın an acı alkol kokusu dışında bir şey yoktu ancak sonrasında deniz notaları çiçeksi notalar ile hissettirdi. Parfümü izmirdeki arkadaşımın babası kullanılıyormus ve bu hazineyi bildiğiniz eski tip bardakların konduğu bir dolapta buram buram 22 yıldır ışık alan sıcak bir alanda saklamışlar. İçinde 1-2 ml kadar vardı ama dip notalar bile yetti.

Yorum

• FM - Carnal Flower

Yorum

• Versace Eau fraiche plaj kokusu

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X