Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ekim 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Gece icin Molinard Ambre

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	900.7 KB
ID:	84564 Extreme

Yorum

• Xerjoff Nio

Yorum

• Nishane Colognise
          bekledik ama koku güzelliği harika
          böyle bir refah parfüm yok çok yoğun kokuyor

Yorum

• Ayağının tozuyla bir Nishane - Colognise da benden. Bergamotla eski kafa bir açılışın ardından şimdilik yeşil çay baskınlığında gidiyor. Bakalım alt notaları nasıl?

Edit: alt notalarda kremsi bir çiçeksilik belirdi ve sonra kayboldu, şu an o tozlu bergamot hissi de geçti, yeşil çay ekseninde ilerliyor. Akor geçişi oldukça hızlı ve ilginç şekilde havadar, sıkılan noktayı koklayınca değil, havada kendini hissettiriyor.
            ​​​​​​
            Son Düzenleme Frozenwings; 18-08-18, 11:08. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Nishane colognise

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Mancera Aoud Lemon Mint

Yorum

• Dark rebel john varvatos ryantel odunsu sınıfa gösterilen koku ilk etapta sert bir rom ile açılıyor rom un sertliğini tam tarif edemesem de alkollü mekanlarda ki votka türevi bariz kokuyu alabiliyorsunuz.beraberinde odunumsu notalar ve tütün le beraber vanilya diye belirlediğim fakat notalara baktığımda sanırım şeker kamışının da etkisiyle tatlımsı bir hali var vanilya da notalarında mevut ama daha geri planda kalıyor daha silik gibi.
                    rom, kokunun her evresinde ben buradayım diyor fakat ilk evresinde ki kadar keskin değil.kokuyu genel olrak beğendim özellikle soğuk rüzgarlar eşliğinde kış akşamları için sanırım daha uygun olur
                    yayılım konusunda ise çok atak değil malesef daha tene yakın seyrediyor.tendeki hali de çok yumuşak dediğim gibi bence soğuk esen rüzgarlar la desteklenmeli bu koku
                    gündüzleri bunlatıcı olabilir rom un etkisi ile ama akşamları cafe oturmaları ve vs için gayet gideri var

Yorum

• Guerlain Meteorites Le Parfum. Birazcık bulutlu, deniz serinliğinde bir tatil günü için hafif tatlı, sevimli, rahat bir koku...

Yorum

• Chanel Allure Homme Sport eau Extreme.

Yorum

• Nishane B612 ilk izlenimim olumlu yönde. Çok çok hafif tatlılıkla oldukça modern bir fujer. Güzel iş çıkmış.
                          estefanyen

Yorum

• Frozenwings
                            Frozenwings Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tenimde henüz denemedim ama dekant üzerinden inanılmaz doğal bir lavanta kokusu geliyordu.

• ali
                            ali Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tenimde en yoğun hissettiğim nota selvi(cypress) oldu. Lavanta ikinci planda gibiydi ama tekrar denemem lazım.

• Amouage jublation xxv .

Yorum

• Nishane b-612 ye gectim kesinlikle sanatsal çalışma bu parfüm fazlasıyla mükemmel
                            Vain&Naive Fazlasıyla feminen geldi anneme hediye etmiş olacağım
                            b-612 > tüm Nishane parfümleri

Yorum

• Bond 7/24/11

Yorum

İşleniyor...
                              X