Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	26638C48-9544-4A0C-9617-C71EFF1CD7BD.jpeg
Views:	178
Size:	863.2 KB
ID:	71240 🌸 Chanel Coco Noir ve Estee Lauder Tuberose Gardenia 🌸

Coco Noir, paçulili sandallı sirkemsi gül.. Toprağı nemli ormanın koyu yaban gülleri. Baştan çıkarıcı, görkemli, karanlık, gizemli..

Tuberose Gardenia, neredeyse oryantalist elegan, bol gardenya az sümbülteber..
    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Akşam için Xerjoff Renaissence; ilk sıktığım an oldukça gerçekçi bir mandalina karşıladı beni. O tatlı çekirdekli güzel mandalina kokusu hiç bitmesin istedim. Ki başlangıçtan sonra 1-2 saat bitmiyor da bu açıdan çok güzel ve kokladığım en gerçekçi mandalina kokusu diyebilirim. Bu mandalinanın arkasına mentol ve bergamot yerleşiyor. Mentolü keşke bu kokuya katmasalarmış keşke çünkü mentolün o nanemsi yapısı ile zaten tatlımsı mandalina birleşip ortaya bildiğiniz "rakı" kokusunu andırır bir anason hissettiriyor. Şaka gibi gelebilir ama gerçekten öyle. Performans olarak yazlık için gerçekten başarılı bir koku. Sadece anasonu andıran o kokusu bir iki tek atıp mı geldin dedirtebilir. Ancak koku güzelliği olarak kesinlikle kötü değil. Ben kullanım açısından tatilde yaz akşamları deniz kenarında otururken kullanırdım. Gündelik kullanımda ofis ortamında da kullanılabilir ancak anasona benzer ve bırakıp gitmeyen o koku çevrenizi rahatsız etmezse.

Yorum

• Kirke ile gün boyu
        estefanyen

Yorum

• CD sauvage EDT,
          Ne yalan söyleyeyim açılışından sonra bana hiç mi hiç kokmuyor ancak iltifat üstüne iltifat alıyor, ilginç.

Yorum

• Aslında bu bölüm faydalı çünkü buradaki üyeler kullandıkları parfümleri yazınca, bu parfümleri daha önce kullanmamış üyelerde, merak edip decant olarak satışa sunan kişilerden alıp deneyebiliyor. Split bölümünde artık ödemesi gönderimi tamamlanmış konularında arşive alınması görüntü açısından iyi olur kanaatindeyim. 5 ay önce bitmiş bir splitten nasıl talep edeceksinki? Parfüm çıkaran parfüm evlerinde ve designer çalışan markalarda "parfüm tasarım" anlamında o eski ruh gitmiş, herkes 2-3 nota değiştirerek satışa sunuyor. Orijinal tasarım hemen hemen yok gibi, aynı Tom Ford'un dediği "adını ne koyarsan koy mutlak satar" gibi mantık işliyor. Avrupa'da bildiğim kadarıyla parfüm tasarım okullarında umarım geleceğin trendlerini belirleyecek sanatkâr parfümörler çıkar aksi takdirde bu iş böyle gitmez. Sadede gelirsek; gün içi için havanın durumuna göre değişen parfümler kullandım, bunları özellikle belirtmeme gerek yok. Bu bölüme son yazdığım mesajımdan sonra ağırıklı olarak gece kullandığım parfümlerin ön plana çıkanlarını resmedelim.

Click image for larger version

Name:	TTUrsa.jpg
Views:	177
Size:	70.5 KB
ID:	71275Click image for larger version

Name:	XerjoffNaxos2.jpg
Views:	166
Size:	91.6 KB
ID:	71276Click image for larger version

Name:	RojaDGH1.jpg
Views:	171
Size:	176.9 KB
ID:	71277Click image for larger version

Name:	BYKSTH1.jpg
Views:	180
Size:	129.7 KB
ID:	71278Click image for larger version

Name:	TFTV.jpg
Views:	175
Size:	854.4 KB
ID:	71279

PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

• Coromandel

Yorum

• Gece gece Zoologist Nightingale

Yorum

• Günaydınn 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Terre D'Hermes ile güne merhaba...
                  estefanyen

Yorum

Name:	
Views:	0
Size:	55.2 KB
ID:	71290Click image for larger version

Name:	
Size:	46.1 KB
ID:	71291Click image for larger version

Name:	
Size:	1.05 MB
ID:	71292

Yorum

• Guerlain - Coriolan

Yorum

• Xerjoff Mefisto, gömlek keten pantolon klasik ayakkabı kombinine iyi gitti.

Yorum

Name:	
Size:	1.16 MB
ID:	71300
                          فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• eskılerden giorgio armani sensi

Yorum

• Bond scent of peace&vibrant leather
                              İnsanın ruhu kokularıdır...