Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ursa

Yorum

• Frapin hümanist..eksili limonlu insanı sıkmayan ara ara gelip burnunuzu okşayan miss gibi koku..olumlu dönüşlerde aliyor sonrasında gaca aldın? Sorusu geliyor

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: erdembaba View Post
        Frapin hümanist..eksili limonlu insanı sıkmayan ara ara gelip burnunuzu okşayan miss gibi koku..olumlu dönüşlerde aliyor sonrasında gaca aldın? Sorusu geliyor
        Ben çok beğeniyorum. Çok güzel bir yazlık.

Yorum

• Serge Lutens - Arabie. Çok güzel koku, fakat özel zaman istiyor, genel beğeniye de pek uygun değil. Serge Lutens'lerin böyle bir özelliği var, her gün her ana uygun değiller.

Yorum

• Güne Samsara ile başladım,Crystal Noir ile devam ediyorum.

Yorum

• J.F. Schwarzlose - 1A-33

Freş, çiçeksi bir koku; süsen de var..manolyası kesinlikle erkekler için de uygun. Bana Dior Homme Sport'u hatırlattı.

Yorum

• Tüm kadınlara benden gerçek bir centilmen ile destek gelsin: New York Intense.
                Parfümü anlatmaya gerek yok çünkü en iyisi O. Umarım günün birinde hepimiz birer New York Intense olabilecek insaniyete ve olgunluğa erişebilir ve tüm dünya kadınlarına cinsiyetlerine binaen değil gerçek Yaratıcılar oldukları için saygı ve aşk gösterebiliriz.

Yorum

• Spice and Wood

Yorum

• Akşam aventus 17t01 denemeleri

Yorum

• Donuk aromatik citrus (Dekant) fiero

Yorum

• Ecsentric 02+molecule 02 güzel tertemiz bir genel beğeni kokusu oldu. Geza reis ne yapsa kabul😃

Yorum

• Açılış İnitio Blessed Baraka, kapanış Kilian Love Don't be Shy

Yorum

• m a r e m m a ile güne başladık yoğun sillajlı farkedilir bir koku istiyorsanız aradığınız adres...
                            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Hermes

Yorum

• S.L. Ambre Sultan

Yorum

İşleniyor...
                                X