Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Oriza L. Legrand - Vetiver Royal Bourbon

Yorum

• Amouage memoir ah seni bir başka seviyorum
      estefanyen

Yorum

• Blessed Baraka

Yorum

• Masque Milano Montecristo. İtalya’da her parfümeride sorduğum bir kokuydu ama bulamamıştım. Bulsam alırmışım çok yüksek ihtimalle. Derin bir parfüm

Yorum

• Guerlain - Habit Rouge EDT. Shalimar:ın vanilyasını azalt, derisini arttır, ortaya bu çıkıyor.

Yorum

• Hermes Bel Ami Vetiver. Tam bu mevsimin kokusu ne çok sert ne de çok ferah tam erken baharlık bir parfüm. Vetiver ve derinin oldukça dengeli kullanıldığı şık bir maskülen.

Yorum

• Bond no 9 New York Amber

Yorum

• Hermes Sur Le Nil

Yorum

• Gün boyu FB CocaYine

Yorum

• Nishane Suede et Safran..Hastasıyız

Yorum

• Click image for larger version

Name:	13F8C7E6-A4A1-458A-BFB9-1895EDAE42AE.jpeg
Views:	117
Size:	4.39 MB
ID:	68382 🌿 Kenzo Parfum d’Ete 1992 ve Kenzo Parfum d’Ete 2002 🍃

Parfum d’Ete 1992, ah o yeşil yapraklar, müge ve güzelim sümbül nasıl dans ediyor.. Pudralı, hafif vintage, biraz yaramaz, biraz çekici, yine de tamamen taze, pür yeşil.. İçi içine sığmayan güzeller güzeli bir kızın yeşillikler içinde koşturması gibi.. Bakın, bahar geldi..

2002 yorumu ise şişesi muhteşem olmasına rağmen orjinal yorumdan çok farklı, keskin mügeli, asetonumsu hoş olmayan asitli bir rayihası var, güzeller güzelinin ona benzeme ümidiyle ve çağa uyum sağlasın diye yüzüne zerkettirdiği zehirler yüzünden iyice çirkinleşip sıradanlaşmış kız kardeşi gibi..
                        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Amouage jubilation

Yorum

• CH 212 VIP Man

Yorum

• akşam soğuğuna inat creed virgin island water...
                              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• serif_aydogar
                                serif_aydogar Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Baya inatlaşmışsın.

• Herod
                                Herod Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Keçi burcuyum çok pis inadım var muhterem

• Xerjoff Lira... Bol yanık şeker kokusu baskısı altında pudralı bir vanilya. Karamelin ayarının fazla kaçması nedeniyle ballı vanilya gibi bir etki yapıyor üzerimde ve beni biraz bunaltıp midemi kaldırıyor. Yardımcı oyuncular, ilk bölümde turunçgiller daha sonraysa çiçekler. Son bölüm dışında gourmand karakter baskın. Yapısal anlamda By Kilian Love ile yakın kulvarda bir parfüm ama tüm tatlılığına rağmen Love'daki karamel - vanilya - çiçek dengesi beni rahatsız etmezken, hatta kış aylarında bir kadın, üzerine fazla sıkmayıp iki üç fısla yetindiğinde oldukça çekici gelirken buradaki tatlılığın tarzı (miktarı değil), özellikle ilk birkaç saat oldukça itici geliyor. Sadece karamel etkisinin iyice azaldığı sonları beni rahatsız etmiyor. Lira'ya kendi üzerimde tahammül edemedim, kullanan bir kadının yanında da birkaç dakikadan fazla duramadım.

Yorum

İşleniyor...
                              X