Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MDCI İnvasion Barbare
    gerçekten çok keskin ve maskülen bir kokudur

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orcun1993 View Post
      MDCI İnvasion Barbare
      gerçekten çok keskin ve maskülen bir kokudur
      Eski ile yeninin harmanlandığı bir parfüm.

Yorum

• Bugün antonio banderas golden secret kullandim. Paco rabanne 1 million klonu ama 1 million dan bir tik daha iyi oldugunu dusunuyorum. Ama su asiri tatli koku molekullerine burnum alisamadi bir turlu.
        Son Düzenleme avalon; 21-03-18, 13:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tiziana Terenzi Orıon.

Yorum

• LM Sensual Decadent. Daha ilk açılışıyla sizi masallar diyarına çıkartan, tatlı bir parfüm olmasına rağmen rahatsız etmeyen koklamaya doyunmayacak kadar güzel bir kokusu olan son derece kaliteli ve bir o kadar performanslı bir gourmand. Hatta açılışında bir boozy hava çok net var ve o kısım beni bir hayli kendine çekiyor.

Yorum

• Bugüne özel Nishane Zenne...Etkisini hiç kaybetmeyen, buram buram ortalığı kasıp kavuran bir güzellik.. Herkesin merakla ismini sorduğu, kullanmaya kıyamadıklarımdan..

Yorum

• Profumum Roma - Sorriso

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                  LM Sensual Decadent. Daha ilk açılışıyla sizi masallar diyarına çıkartan, tatlı bir parfüm olmasına rağmen rahatsız etmeyen koklamaya doyunmayacak kadar güzel bir kokusu olan son derece kaliteli ve bir o kadar performanslı bir gourmand. Hatta açılışında bir boozy hava çok net var ve o kısım beni bir hayli kendine çekiyor.
                  aynı duyguları paylaşıyorum
                  çok iyi koku ama fiyat ah o fiyat
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Splitten gelen Bond 9 New York Oud.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Diptyque Tempo... 2018 de piyasaya çıkmış harika bir paçuli parfümü. Parfüm ile ilgili yazdığım detayları Bugün hangi parfümü test ettiniz başlığından okuyabilirsiniz.
                      estefanyen

Yorum

• 🌸 CD Forever and Ever Dior ve Chanel No.19 EDP 🌸

Forever and Ever Dior, bana melekleri ve peri masallarını anımsatır, frezya yasemin ve güllerin ahenkle kullanıldığı bahar senfonisi. Sadelik, masumiyet, tazelik, doğallık ve mutluluk..

Chanel No.19 EDP ise asaletin parfümde ruh bulmuş hali, yemyeşil vahşi doğanın aynadaki aksi. Soğuk, karakteristik, saygın, güçlü.. En sevdiğim..
                        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• FM Musc Ravageur, açılış sonrası devamlı kokusunu almak için sağımı solumu çekiştirmeye çabalamak...

Yorum

• Jubilation xxv hakkaten derin bir koku

Yorum

• Xerjoff Mefisto; Greyfurt, limon, bergamot ve lavantanın harika uyumunu yakalamış baharlık, yazlık bir parfüm. Tam bir centilmen kokusu.

Yorum

• öğlen sıcağında herod ile güzel bir yürüyüş yapıldı
                                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Herod
                                  Herod Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  özledik dimi üstadım

• Herod
                                  Herod Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  gerçi sen İzmir'desin hep güneş hep güneş...İzmir vatandaşı olmak için istenen belgeler ve şartları alayım

• matrai
                                  matrai Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Burada kış yok zaten bahar ve yaz var. O arada geçiniyoruz işte
                              İşleniyor...
                              X