Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• STH extreme, söylenecek fazla bişey yok yaşamak lazım.

Yorum

• Tom ford noir edp

Yorum

• Sabah Bvlgari - Man in Black. Kışın son demleri, kışlıkları kaldırmadan önce son hevesler...

Yorum

• Armani Privé Ambre Eccentrico'yu uzun bir aradan sonra tekrar kullandım... Çok güzel, hafif pudralı ve sıcacık bir egzotik amber ilk bir saat etkili oluyor, daha sonra devreye giren kısmen tatlımsı, kısmen ekşi/buruk meyvelerse, Fort & Manlé Amber Absolutely'deki kadar değilse bile yine bana amberle uyumsuz ve itici geliyor. Bu noktadan itibaren kadın kullanımına biraz daha yakın duruyor. Sıcak baharatlar ve tonka ile tatlılık seviyesi yükselen bir grafik çiziyor ama bu kısımlarının biraz andırdığı Feve Délicieuse kadar aşırı gelmiyor bana. Açılış safhası hariç kalın gövdeli, dolgun bir gourmand havasında. Amber temalı parfümlerden tercihim olanlar arasında yer alacak bir parfüm değil ama bu tarzı sevenler muhtemelen beğenecektir. Diğer birçok Armani Privé parfümündeki gibi pürüzsüz bir yapıda ve malzeme kalitesi yüksek. Kalıcılık uzun, farkedilirlik önceleri ortalama, sonra giderek düşüyor.
          Son Düzenleme Medea; 12-03-18, 20:42. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Daha önce Chanel No 5 EDT için güzel ama eski tarz bir havası var demiştim.Kendim çok sevsem de,gençler beğenmeyebilir diye düşünmüştüm.Bugün bir bileğime No 5 EDT,diğer bileğime İnsolence EDP sıktım.Evde çocuklarıma koklatıp seçim yapmalarını istedim.İkisi de No 5 i seçti.Çok da beğendiler😊

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	2.22 MB
ID:	66792 Ciel

Yorum

• Xerjoff naxos

Yorum

• Serge Lutens Baptême du Feu

Yorum

• Micallef Royal Vintage

Yorum

• shl 777 2022 generation homme...
                      ferah güçlü nefis bir mint oud birlikteliği...

https://www.fragrantica.com/perfume/...mme-18307.html
                      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Humiecki Graef Bosque kullandim, teknik olarak mukemmel bir parfum bence. Ferah ve tatli notalarin gecisi, tqm ayarindaki projeksiyonu, mukemmel kaliciligi, kopurmesi, hersey enfes

Yorum

• HDP Fidelis, seni de rafa kaldırıyorum çok özleyeceğim seni.

Yorum

• Kilian incense oud,

Yorum

• Tiziana Terenzi Tabit ile devam. İkinci kullanışım baya olumlu yorum aldım

Yorum

• a*men mugler. yeni aldıgım şişe daha yogun baharatli geldi sanki. batch kontrolu yapmadim ama daha taze bir his yarattı. genel olarak sanırım mugler'in en dusuk performanslı urunu bu olsa da en güzeli de bu diyorum son zamanları baz alarak.

Yorum

İşleniyor...
                                X