Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün Tom Ford Noir Extreme dekantın dibini gördüm.Şimdi şişeli arayış zamanı. 5ml dekant 5 kez övgü aldı daha ne olsun Pure havana ile birlikte en beğenilenlerim arasına girdi.

Yorum

• Olfactive Studio - Ombre Indigo ile günü açtık.. Yayılım dışında beğenmediğim bir tarafı yok gibi şu an. Kafası az dumanlı deri kokusu. Sümbülteber bile bana batmıyorsa bu iş tamam.

Yorum

• Armani Prive Oud Royal. Genel beğeniye uygun ama nish kalitesinde bir oud yorumu. Oud tamamen odunsu yönü ile kullanılmış. Klasik oud gül kombinasyonun dışına çıkararak tütsü ve sandal ağacı notalarıyla desteklemiş. Ortaya kuru tozlu ve talaşımsı bir parfüm çıkmış. Keskin ve sert yapısı ile bu aylarda oldukça iyi bir performansı oldu bende

Yorum

• bugün polo supreme oud kullandım eski parfümlerime geri dönüş yapıyorum :// buz gibi bir koku oud olmasına rağmen sıcaklık yok sanki serin bi parfüm gibi ama yazlık parfümler gibi fresh değil bence taklit edilemeyecek bir koku yada ben denk gelmedim şişesi aseletiyle bence müthiş bir koku keşke satmsaydım diyorum :///

Yorum

• Ysl La Nuit De L Homme sürdüm. Mis gibi, tertemiz bir koku amma ve lakin kalıcılığı bir balığın hafizasından bile daha kısa.

Böyle temiz kokan ama kalıcı olarak ne önerirsiniz.

Yorum

• penhaligons opus

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

• Givenchy Pi, mükemmel bir koku bence, Niş kalitesinde. Daha önce çok önmli bir mağazada sanırım sahtesini koklamışım ve bu hale mi getirdiler dedim.. Sonra Sephora'da denedim gene o süper parfüm, koku.. İmza kokularımdan rahat olur.. Alberto Morillas a iyi ilham gelmiş Maşallah ..

Yorum

• Pi-jeY
                    Pi-jeY Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hocam kesinlikle katılıyorum efsane bir koku 150 ml büyük boyunu buldum alayım mı ? almayayım mı ? karar veremiyorum :/ eşi benzeri olmayan bir koku performans da biraz sıkıntı vardı kullandığım dönemlerde yenileri nasıldır düzeltmişler mi bu sorunu hocam ?

• baykalbul
                    baykalbul Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Sephora da görmüştüm en son ve mükemmel geldi bana performansı. Bir deneyin derim Pi-jeY hocam. kusura bakmayın geç gördüm yorumunuzu ..

• J.del pozo Arabian Nights

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cornelius View Post
                    Olfactive Studio - Ombre Indigo ile günü açtık.. Yayılım dışında beğenmediğim bir tarafı yok gibi şu an. Kafası az dumanlı deri kokusu. Sümbülteber bile bana batmıyorsa bu iş tamam.
                    Dozunda kullanılmış eriğin katkısı da hoşuma gidiyor bu parfümde

Yorum

• cornelius
                      cornelius Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Kesinlikle. Çok hafiften vuruyor ama belirleyici etkisi yok.

• Naxos akşamı

Yorum

• Ormonde Jayne - Black Gold. Parfüm kelimesinin içini doldurmakla kalmayip, bir nebze taşıran bir parfüm olmuştu ilk denedigimde. Hala aynı hissi yasatiyor bana bu ''dali tablosu'' tadında parfüm.
                      Şimdi işin açıgı guzel seyler yazdık fakat soyle bir sorun var bu markada; Ormonde Man, Nawab of Oudh ve Black Gold tamamen aynı altyapinin uzerine kurulmuş fakat nüanslar ile süslenmiş hissi yaratıyor. Maalesef her ne kadar ozgun gibi gorunse de bu noktada tıkanıyor. Black Gold'un performansı insanı cidden şaşırtıyor. Yaklasik 8 saate kadar ilk püskürtme anının tadını yakalayabiliyorsunuz. İltifat alabileceginiz, gayet stabil ve tertemiz bir koku. Fiyatı bu denli yüksek olmasa bir şişe almak isterdim, fakat artik bir parfüme bu paralari (2.250.00 tl) odemeyi pek mantıklı bulmuyorum nacizane.

Yorum

• matrai
                        matrai Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Birde aynı altyapıyı kullanan Montobacco var onu pas geçmeyelim. Ama ne bileyim bende çok seviyorum ormondeleri

• Optuna
                        Optuna Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Aslinda montabaco en ozgun parfumu olabilir bu markanin. Ciddi anlamda begendigim ve altyapi olarak digerlerinden cok farkli oldugunu dusundugum bir parfum. Acikcasi altyapi derken belki izah edememisimdir. Yogun karanlik yesil yapidan bahsetmek istemistim. Sonuc itibariyle 10 kisiden 9 unun begenecegi parfumler yapiyor marka. Ayrica ambre royali denemediysen mutlaka dene hocam. Ozellikle senin cok begenecegini dusunuyorum.

• Creed.Royal Princes Oud.Bayan parfümü olarak lanse edilmiş,hiç umrumda değil.

Yorum

• Akşam için Gucci intense oud

Yorum

• Kilian Love dont be shy zamanı değil ama canım çekti çünkü o bir wonderfull, akşam dönüşünde ise grubunun hakkını veren hoşlandığım kokularımdan Micallef avant garde

Yorum

İşleniyor...
                          X