Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• bugünde dünkü gibi hdp 1828 çook özlemişim..

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	149.1 KB
ID:	48287

Yorum

• Son zamanlarda anladım ki benim jokerim NY Intense. Her yere gidiyor zalım. Bugün böyle.

Yorum

• Chanel- Coromandel...Havaların soğuması ile kışlık parfümler cidden çok daha fazla keyif vermeye başladı...

Yorum

• Cok güzel bir amber parfümü. Üzerinde amber yazan cogu parfümden cok daha amber menşeli bir parfüm. Bu sebeple rarahtlikla referans olarak gosterilebilir. İnce, ılık ve farkedilirligi yuksek bir parfüm. 3-5 dakika sonra hafif floral bir hal aliyor orkide, osmantus gibi notalar sebebiyle. (osmantus noktasında biraz sallamış olabilirim, fragranticada yazıyor) . Aslında floral kelimesi cok cekici gelmiyor bana ya da farkli imgeler olusturuyor kafamda bu yuzden bu kelimeye siz de takilmayin cunku ciceksi bir parfüm degil genel olarak. Ormonde tarzini bilenler ne demek istedigimi anlayacaklardır, o temiz altyapi bu parfüm için de geçerli kısaca. Bond Amber'i de begenen biri olarak artık ciddi bir rakibi oldugunu, hatta Bond'daki gül yogunlugu sebebiyle Ambre Royal'in amber kelimesini daha cok hakeden bir parfüm oldugunu yineleyeyim. Neden Bond Amber'i ornek gosterdim, cunku ''kaliteli piyasa amber'i'' kategorisinde pek alternatif yok ya da su an aklıma gelmedi. Bu parfümü begenmeyen birinin cikacagını sanmıyorum kış mevsiminde ozellikle.

Çok beğendim kısaca.

Click image for larger version

Name:	Ormonde_Jayne_-_Ambre_Royal_grande.jpg?v=1505235017.jpg
Views:	165
Size:	75.8 KB
ID:	48299

Yorum

• murrjm
              murrjm Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hımmmm merak ettim , denensin

• Adp colonıa ıntensa devam

Yorum

• The Different Company - After Midnight

Yorum

• TV

Yorum

• Bilmiyorum herkes bir şekilde hava güz gibi dese de (ofis ortamı ayrı, çok kişi ile beraber aynı ortamda olunca genel beğeniye uygun veya bir tık üstünde bağırmayan parfüm seçimi gereklidir), ben şahsen pek yaz-sonbahar geçişini hissedemedim. Bir kısmı yaz mevsimine bir kısmı kış mevsiminin başlangıcına dahil olmuş. Bu nedenle kışlık parfümlere akşam gece için ağırlık vermem gerekeceği kanaatindeyim.
                  PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

• Black Orchid kullandım,birisiyle pişti oldum

Yorum

• Guerlain Ambre Eternel ile yetindim gün boyunca

Yorum

• Bugün Mancera wild leather kullandım.ismi gibi sert ve acı bir deri kullanımı var.içerisinde deriyi yumuşatacak birşeyler olsa daha iyi olurmuş

Yorum

• Bu akşama Parfums de Marly Herod

Yorum

• DHİ.
                            Bu arkadaşı benden başka Lidge'ye benzeten var mı?

Yorum

• Dior J'adore edt

Yorum

İşleniyor...
                              X