Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Franck Boclet Tobacco. Kalıcılığı iyi de farkedilirliği çok kuvvetli gelmedi bana. Seviyoruz yine de kendilerini. Tütün grubumda hep duracak gibi geliyor..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: caliban
      Forumda Osmaniyeli gördüm galiba )) Bugünü boş geçmek istedim biraz dinlensin burnum
      Osmaniye'deyim hocam. Siz de mi buradasınız yoksa

Yorum

• Ermenegildo Zegna Italian Bergamot

Yorum

• Royal Myfair; ferah güzel bir parfüm. Yaz için, tuzlu veya limonlu kokular dışında güzel bir alternatif bence.

Yorum

• Guerlain Habit Rouge Dress Code kullandım fazla kokunmaya gerek yok hafta sonu:-))

Yorum

• Frozenwings
              Frozenwings Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Etkisi bütün haftasonu sürmüştür herhalde

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
            Guerlain Habit Rouge Dress Code kullandım fazla kokunmaya gerek yok hafta sonu:-))
            Küçük bir yorum alabilirmiyim Ragıp hocam

Yorum

• Sabah sıcak güne Dior Sauvage ile başladım. Performansının abartıldığı kadar yüksek olmadığını düşünüyorum.

Yorum

• MFK oud. Soğuk havalardan çok ılık havalarda çok daha performanslı olan bir parfüm

Yorum

• chanel pour monsieur

Yorum

• Cacharel nemo ve TM pure havane

Yorum

• Nişhane Vjola kullandım bugün.

Yorum

• Yves rochar-Hoggar
                        Her ne kadar fragda yazmasada bana tarçın ağırlıklı hafif tatlı (tonka fasulyesi) maskulen tam da bu mevsimlerin bir parfumu gıbı geldı..Kalıcılık oldukça iyi farkedılırlıkte iyi...Denenmesı gereken ama çok yeni bir şey demiyecegınız bır parfum..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: yalciner51 View Post
                          Küçük bir yorum alabilirmiyim Ragıp hocam
                          Çok şey istiyorsun Kenan hocam, alt tarafı dress code kullandım, song bois Dun dete Kullanmadım ki. Hocam Guerlain olsun Çamurdan olsun yeter. Yorumdan fazla anlamam koku güzel mi değil mi ona bakarım. Bu dress code gül temalı vanilyalı değişik hoş bir bileşim, Gül temalı kokulardan uzak durmaya çalışırım ama bu gül sanırım yaz gülü, geri planda çok baskın olmayan bir hissiyatı var bana göre, çok hoşuma gidiyor. +( Bu aralar Kurumlar Vergisi, 3 Aylık muhtasar ve aylık muhtasarlar KDV, Bankalar derken kafayı sıyırmak üzereyim)

Yorum

• murrjm
                            murrjm Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Zaten kararsızdım sizin vesilenizle dress code'u satış başlığımdan kaldırma kararı aldım şu an.
                            Gittiğinde pişman olacağımı hissettim

• yalciner51
                            yalciner51 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bende gül kokularını kendime pek yakın bulmadığım için merak etmiştim. Yorum için teşekkürler.

• bugün Roja dove enigma pour homme kullandım ve bayıldım alıcam

Yorum

• Gece, paskalya yemeğine giderken Slumberhouse Jeke kullandım. Hava ılıktı ve soğuk havalardaki kadar keyif vermedi. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki soğuklarda tütün çok daha belirginleşiyor. Hava ısındıkça gerçek yüzünü yeterince göstermiyor gibi geliyor bana.

Yorum

İşleniyor...
                            X