Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tiziana Terenzi - Kirke

Yorum

• Öğleden sonra Davidoff - Adventure. Ve anında övgü aldı. Designer deyip geçiyoruz ama beğeniliyor.

Yorum

• Kilian Good Girl Gone Bad

Belki Kilian parfümlerinden favorim değil ama yine de manevi değeri var, asla satmam..
        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Ormonde Jayne Qi.. Isfarkand'dan memnun kalmamıştım bu güzelmiş

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	3.19 MB
ID:	36606 Ferrari , TF Neroli Portofinoyu aratmayacak bir güzellik yapmış
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Atelier Cologne Vetiver Fatal kullandım.

Yorum

• Sabah Açılış Miller Harris Feuilles de Tabac, akşam dönüşü Micallef Avant Garde

Yorum

• cK encounter fresh

Yorum

• The Merchant of Venice Sultan Leather, sandalağacıyla desteklenmiş miskin nutmegle tatlılaştığı bu yoruma bayılıyorum
                  estefanyen

Yorum

• Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche.

Yorum

• Opus V

Yorum

• Old Spice Eau de Cologne kullandım, Classic. Yok böyle bir güzellik. ne kadar meşhur da olsa ne kadar çok kişi bilse de vazgeçeceğimi düşünmediğim bir parfüm. Son zamanlarda Spreyli modeli var aam ebn bu konuda eski dökme şişe seviyorum, muhafazakarım bu konuda. Gerçi dökme şişe ağzı büyük ve kullanışlı değil. Eskiler nasıl kullanırmış hayret ki benim zaamnımda marketin içi doluydu be old spicelarla. O Old spice Jel kokusu bir harika idi. Arkadaşlar old spice classic tıraş köpüğü bulanalr bana özel mesaj atabilirler. Brut de aromatikliği kuvvetli diğer güzel bir parfüm.. Değişik brutler var değişik firmaalrın, konusunda yazarız inşallah .. Bu arada Old Spice KTıraş Kremi bulunmakta ve Türkiye'de de satan bir yer var, bilginize.. Porsuk faaln fırça gerektirir sanırım tıraş kremi ..

Yorum

• Son bir kaç gündür yeni ofisi temizlerken kullandığım arapsabunu, dixi, cif, domestos camsil vb kokuların hepsi üstüme sinmiş durumda. Yarından itibaren kısmetse güzel kokulara başlıyorum

Yorum

• Chanel Bleu De Chanel

Yorum

• Serge Lutens Cedre

Yorum

İşleniyor...
                              X