Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Xerjoff More Than Words
    Günaydın bugün başka bir performans canavarıylayım. 🙂

Yorum

Click image for larger version

Name:	unnamed.jpg
Views:	172
Size:	34.1 KB
ID:	190628
      Son Düzenleme M-rah; 05-01-21, 09:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

Tiziana Terenzi Chimaera...

Beğenisi çok yüksek olan parfüm.. Ben kendi adıma söyleyebilirim ki kokuyu sevdim ama bayılmadım.. Ben kimse üzerinde öyle bir etki bırakacağını düşünmedim bu kokunun ama çok olumlu dönüşler alıyorum.. ilginç..

Yorum

YSL - La Nuit de L'Homme (2013).

Yorum

Arabian Oud Black Kalemat

Yorum

Creed Spice And Wood çok iyi parfüm eksiği de yok fazlası da performansı çok değil, herkes söylüyordur bunu fiyatını da hak eden bir parfüm değil ama her zaman ilk 10'da olacak.

Yorum

nishane wulong cha.

eşki buruk asitli bir parfüm. portakal,bergamot ve çay parfümün geneline hakim.koku açıldıkça ara ara incirde vuruyor.İncir tozlu olarak kullanılmamış bence çokda iyi yapılmış.parfümü çok beğendim

Yorum

Dolce & Gabbana The One Edp kullandım. Çok güzel parfüm gerçekten. Basit ama kendini sevdiriyor. O pudralı havası, kakulenin sıcaklığı derken insanın içini ısıtıyor. Yalnız çok tazeleme gerektiriyor, parfüm çok zayıf. Genelde performansa ilk başlardaki kadar önemsemeyen ben, özellikle kategorisine göre bunu baya zayıf buldum. Şu kopyacı niş markalar bunun güçlüsünü neden çıkarmamışlar enteresan. Belki de vardır benim haberim yoktur.

Yorum

DIOR.. AMBRE NUIT

Bugune kadar neden hic denememisim bilmiyorum... Cok begendim.. Yenilemek gerekse de o tatli havasi cok hosuma gitti 40 nots a benzetilmis evet benziyor ama Dior daha yumusak..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• TMOV Arabesque

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nina ricci Phileas
                        Bu kokudaki ardıç meyvesi, orman kokusu beni mest ediyor. Koku olarak belki sizi çok çekici bulacakları bir koku değil. Sizi ormancı zannedebilirler. Ama ben kendi kolumu sürekli koklamaktan büyük zevk alıyorum.
                        Son Düzenleme Mehmetburuk; 05-01-21, 14:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Oud save the king designer tarafa göz kırpan ortalama güzellikte kalıcılık çok iyi..

Yorum

• Dolce Gabbana The one Edp Exclusive. Normal EDP'ye göre daha ekşimsi. Onun kadar güzel bir parfüm değil ama çoğu designera göre çok başarılı.

Yorum

• Interlude Black Iris

Yorum

• Nişhane Hacivat - Hundred silent ways kombosu.

Yorum

İşleniyor...
                                X