Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Profumum Roma Sorriso kullandım. Bol vanilyalı ve kakaolu, aşırı güçlü bir parfüm. Arada kullanmak lazım 2-3 gün peş peşe kullanımı bunaltabilir. Bazen çokomele benzetiyorum bunu, bazen kakaolu güneş kremine.Tatlı severlerin beğenmesi çok olası.

Yorum

• atua
      atua Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      tek düze koku dediğiniz gibi aşırı güçlü parfüm 2.günü devirdiği oluyor..

Bond No. 9 - New York Oud

Yorum

bu parfumu cok seviyorum, basta tatsiz, odunsu notalarla aciliyo ama bir muddet bekleyince o kadar guzel bi orkide ve vanilya uyumu yakaliyor ki hele saclarimda.. gercekten guzel..

Yorum

2020'nin kapanışı Amouage Lyric Man ile, 2021'in açılışı Creed Aventus ile...

Yorum

the different company oud for love kullandım. Boozy auralı çok güzel bir ud yorumu bence. Daha önce başka arkadaşlar tarafından belirtilmişti ama yine de tekrar edeyim, burada kullanılan ud doğal laos udu.
          Son Düzenleme orangeverte; 02-01-21, 10:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

Nishane - Hundred Silent Ways. 🙂

Yorum

Slumberhouse - Sadanne
              Benim icin bu kadar tatli ve feminen bir parfum ancak Josh Lobb eseri olursa sevilebilir.
              Ozellikle mesafeli oldugum cilek notasinin Imaginary Authors - Cape Heartache deki kullanimini gordukten sonra onyargili olmamaya karar vermistim.
              Gul-cilek bombasi-sarap (muhtemelen beyaz) karisimi ve inanilmaz bir kalicilik. Slumberhouse lar icerisinde daha oncesinde denenmesi gereken cok parfum var ama bu markanin saglam bir seveniyseniz koleksiyonunuzda olmali derim.

Yorum

Frederic malle promise gerçekten çok sevdiğim bir parfüm oldu, sanki yesil elma toprağa düşmüş toprakta biraz mayhoslasmis toprak kokusu da paçuli sanırım içine işlemiş gülde var ama belli belirsiz sonlara doğru kafayı çıkarabiliyor, başlangıcı çok güçlü !!! performans çok iyi

Yorum

Gucci Guilty Oud. Parfümün özeti meyve-gül-oud. Oud sürekli var, açılış meyveler ile, geri kalan kısım gül ile geçiyor. Gucci'nin geri planda kalmış parfümlerinden birisi, bence daha fazla ilgi görmeyince hak ediyor.
                  ​​​​​​

Yorum

Parfum d'Empire Azemour Les Orangers
                    Parfümün isminden dolayı, keserken suları akan bir portakal kokusu alacağım beklentisi içinde oluyor insan. Ama öyle değil. Daha seviyeli, saldırgan olmayan yumuşak bir narenciye ile açılışı var. Kısa süre sonrasında buna yeşillikler katılıyor. Özellikle mese yosunu hakimiyeti hissettim . Sedir belli belirsiz var gibi yok gibi. Baştan sona meşe yosunu hissediliyor, son kısımda sadece bu kalıyor zaten. Koku baştan sona yumuşak bir yapıya sahip. Yayılım da aynı özellikli. 4-5 saat gibi ömrü var.
                    Hafif, bahar mevsimi kokusu gibi geldi bana.

Yorum

Tiziana Terenzi Kirke

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Byredo Accord Oud adında ve içeriğinde oud geçsede çokta oud gibi kokmayan daha çok deri(en çok hissedilen) kokan bögürtleninde verdiği hafif tatlılık,hafif rum notası çok güzel bir parfüm performansıda kokusu kadar iyi

Yorum

Guerlain Lidge Vintage
                          Efsanelerde bugün siyah çizgili Lidge, performansı kokusu her şeyi başarılı bir parfüm. Designer parfümlerde her zaman ilk 3’de yer alacak bir parfüm.

Yorum

old spice ile yola devam...

Yorum

Yeni yıla "Camel" ile girdim.. Herkeze mutlu yeni yıllar dilerim..

Kendim için ise, bol çalışmalı, bayık ama en azından sağlıklı olduğu sürece kabulüm olan bir sene istiyorum..

2021 yılını sağlık ve çalışmaya harcayacağım..

Beklentiyi düşük tutarsam, 2021'i de atlatabilirim gibime geliyor..

Yorum

İşleniyor...
                              X