Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	ad421bb5-2cc2-4129-b1c0-fae64f276308.jpg
Views:	206
Size:	114.3 KB
ID:	194639

Yorum

• Jpg fleur du male.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Creed millesime imperial

Yorum

• Atelier rebul no 94. Yıka yıka çıkmıyor tenden. Performans çok iyi ama kokudan pozitif bir enerji alamadım

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• PDM - Carlisle.

Yorum

• l'erbolario ambraliquida ile dolcelisir i katmanladım. dolce yine uçtu gitti, ambraliquida etkisi yalnız başına 3-4 saat kadar güçlü şekilde sürdü.

Yorum

• Guerlain Chamade Pour Homme, bu yakıştırmayı hiç sevmesemde açılışta hacı misi gibi koktu gerçekten

Yorum

• Profumum Roma - Victrix

Yorum

• The different company oud for love

Yorum

• Click image for larger version

Name:	ezgif.com-gif-maker.jpg
Views:	156
Size:	234.8 KB
ID:	194773

serinin en masküleni en zengini ve en olgunu tek eksisi kullanımı zor biraz ama yine de seviyoruz

Yorum

• Gallivant İstanbul

Yorum

• Santal Massoïa Hermèssence...

Yorum

• orangeverte
                          orangeverte Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hermessence serisinden denemediğim nadirlerden. Nasıl bir koku ? isme bakılırsa sandalağacı temelli gibi.

• itsmebruce
                          itsmebruce Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hocam bende geçtiğimiz hafta denemeye başladım; sandal ağacı temelli duruyor notalardan ama sandal ağacı kullanımı hafif ve tatlı, ben beğendim. vanilya yok içerikte tatlılığı sandal ağacı ve süt teması oluşturmuş gibi emin değilim. Meyve notaları özellikle çok güzel (sanırım incirimsi nota benim beğenme sebebim ama bu kokuda incir'de yoğun değil, kuru meyve kullanılmasından kaynaklı gibi), vetiver tonka ile osmanthe yunan'ın finalinin karışımı gibi benzetmeleri okudum ve katılıyorum. gerçekten sabah, akşam, ofiste ve evde kullanılabilecek bir koku. Hafif ve sakin... yormuyor...
                          Büyük bir ama'sı var o da performansı... cidden düşük... açılışta heyecanlanıyor insan, sonra puf yok oluyor

• orangeverte
                          orangeverte Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Teşekkür ederim

• JPG Ultra Male

Yorum

• AMOUAGE ... LYRIC MAN

Cok severek kullandigim bir parfum.. o karanlik keskin gul halini seviyorum...
                          Bu arada Izmirimize ve Izmir halkina gecmis olsun diyorum... Üstümüzde bir felaket dolasiyor bitmiyor... Nazar değdi canim Izmire...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Histoires de Parfums 1740 kullandım. Açılışını sert bulup sonlarını sevenler için Jovoy Les Jeux sont Faits'i tavsiye ederim. İkisinin de sonları sıcak, pudralı, tatlı hoş bir halde bitiyor. Jovoyun açılışı 1740 kadar zorlayıcı değil.

Yorum

İşleniyor...
                            X