Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Alaturka Spliti # (KAPANDI - DAĞITIM )

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Bölüştürmemiz talep almaya kapanmıştır. Ödeme tablosu yayınlanacaktır. Katılan herkesin ayağına sağlık #
    Son Düzenleme cantona8; 24-08-20, 10:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• # Boş şişe ücreti güncellenmitir. Burberry de kur yüzünden fiyat güncellemesi yapılmıştır. Fazla bir artış olmadı ama yine de istenirse şişe splitten çıkarılabilir. Karar katılanlarındır. Ayrıca dekant alma kuralını sağlamayan üyelerimizin dekant taleplerini bildirmeleri gerekmektedir. Kurala dikkat eden üyelerimizin haklarını el birliği ile gözetmemiz şarttır. Saygılar #

Akino 1 şişeden doğan 15ml için ilave 10ml dekant (5ml payı şişede kullanılmıştır)
      pomak 1 şişeden doğan 15ml için ilave 5ml
      seboalis 2 şişeden doğan 20ml için ilave 5ml (15ml'lik/3te 2lik payı şişeyi tamamlamak adına kullanılmıştır)

Bu talepler de işlendikten sonra ödeme tablosu yayınlanacaktır
      Son Düzenleme cantona8; 24-08-20, 20:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

• # Burberry yi farklı bir mağazadan tedarik ettik. Yeni fiyat 3.3₺ oldu. Splitteki ilk fiyattan bile 0.4₺ daha ucuza gelmiş oldu Dolayısıyla bir önceki mesajdaki "Burberry" ile ilgili kısmı dikkate almayınız. #

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
          # Boş şişe ücreti güncellenmitir. Burberry de kur yüzünden fiyat güncellemesi yapılmıştır. Fazla bir artış olmadı ama yine de istenirse şişe splitten çıkarılabilir. Karar katılanlarındır. Ayrıca dekant alma kuralını sağlamayan üyelerimizin dekant taleplerini bildirmeleri gerekmektedir. Kurala dikkat eden üyelerimizin haklarını el birliği ile gözetmemiz şarttır. Saygılar #

Akino 1 şişeden doğan 15ml için ilave 10ml dekant (5ml payı şişede kullanılmıştır)
          pomak 1 şişeden doğan 15ml için ilave 5ml
          seboalis 2 şişeden doğan 20ml için ilave 5ml (15ml'lik/3te 2lik payı şişeyi tamamlamak adına kullanılmıştır)

Bu talepler de işlendikten sonra ödeme tablosu yayınlanacaktır
          Akino ve pomak dostlarima listedeki tamamlanmamis ve uygun fiyatli parfumlerden inisiyatif alip ekleme yapiyorum kimse kizmasin. Odeme tablosunu yarim saat icinde yayinlayacagim.

Yorum

• $ Ödeme tablosu yayında. Kontrol edelim. $

Yorum

• Mustafa hocam eft tamamdır ellerinize sağlık şimdiden parmaklarınıza güç kuvvet 😄

Yorum

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                İş çok. Sağolasın hocam

• EFT tamamdır. Çok teşekkürler.

Yorum

• İşlem tamamdır. Kolaylıklar dilerim.

Yorum

• # Unutuk... Güncel adres bilgilerinizi bana özel mesaj yoluyla gönderiniz #

Yorum

• Eft yaptım Mustafa Bey kontrol edebilirsiniz açıklama kısmına nickimi yazdım. Elinize sağlık.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Mobilde mi sorun var acaba. Tabloyu göremedim

Web sürümde de aynı sorun var şu an.

Yorum

• Eft tamam Mustafa bey.

Yorum

• Mustafa Hocam ödeme yapılmıştır Bu güzel ve nadir parfümleri bize ulaştırdığınız için teşekkür ediyorum Emeğinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• eft geçtim teşekkürler

Yorum

• eft tamamdır, bir kez daha emeğinize sağlık

Yorum

İşleniyor...
                              X