Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Alaturka Spliti # (KAPANDI - DAĞITIM )

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Talepleri işledim. Bugün iptalin mümkün olmayacağını belirttim ama bazı arkadaşlardan geri dönüş olmadı. Kimseyi zor durumda bırakmamak adına, "almak istediği şişeler ile ilgili tasarrufunu bildirmeyen arkadaşlarımız" bana dönüş sağlamalılar Kalan miktarları şişelere ekleyip kapatacağım ama iptal olmaları durumunda bazı şişelerde dekant talep etmiş arkadaşlarımız var. Onları ve spliti zor durumda bırakmayalım... #

Yorum

• Alan yoksa Mancera Intensive Aoud 40 ml şişeli olarak alabilirim.

Yorum

• Mustafa hocam talep gelmezse üzülerek Dahab'tan vazgeçmek zorunda kalacağım.

Yorum

• Micallef taleplerimi 10 ml olarak günceller misin hocam ? Bir daha bulabileceğimi zannetmiyorum. 5 ml de Jovoy L'Enfant Terrible alayım.
          Son Düzenleme Abbathdoom; 23-08-20, 13:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Black sea ve Yellow sea’lerden ben de 5’er ml alayim Mustafa hocam.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Siyahulan View Post
              Black sea ve Yellow sea’lerden ben de 5’er ml alayim Mustafa hocam.
              Bunlar vintage. Bulunması zor parçalar ve ikisinin de performansına kefilim. Kokular da özellikle orta kısımlardan itibaren yarı nostaljik bir şekilde çok güzeller (göreceli kavram). Ben kokusunu sevmeyecekler dışında, alanın pişman olmayacağına eminim.

Ekliyorum.

Yorum

• Mustafa bey drama nuui, yellow sea ve black sea 'leri 10 ml' ye çıkarır mısınız lütfen. Dediginiz gibi sık gördüğümüz parfümler değil.

Yorum

• Gucci intense oud 3 ml lütfen.

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Mustafa serkan View Post
                    Gucci intense oud 3 ml lütfen.

Yada 5 ml yapalım kapatalım şişeyi.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Laborman
                      5er ml micalleflerden, 5ml Zegna amber Gold dekant tamamlayayım. İptal şişe olursa tekrar gözden geçireyim.
                      Zegna Amber Gold da bu splitte düşük yıldızlılarda kaldı. Öneririm aklından denemek geçenlere..

Yorum

• Mustafa Hocam, Pekji Ruh talebimi iptal edebilir miyiz? Hiç talep olmamış, şişenin tamamı da bana fazla gelecek. Teşekkürlerimle

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Prothera View Post
                          Mustafa Hocam, Pekji Ruh talebimi iptal edebilir miyiz? Hiç talep olmamış, şişenin tamamı da bana fazla gelecek. Teşekkürlerimle

Hocam bugün son gün ve iptal olmayacağını birkaç kez belirtmiştim Ama neyse ki dekant talebi yok şişede başka. Bu yüzden iptal ediyorum ama son gün iptal edilmeme durumunu sonraki splitlerde unutmayın Ben teşekkür ederim

Yorum

• Mustafa Hocam, birkaç gündür forumu takip edemedim. Kusura bakmayın. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Yorum

• E Zegna Amber Gold 5 ml yazarmısınız lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Gunaydın zegna amber 10 ml alayım o zaman. madem denemeye değer dıyorsunuz.

Yorum

• cantona8
                                  cantona8 Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Beğenmezseniz geri alırım
                              İşleniyor...
                              X