Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Givench Gentlemen only Absolute

Yorum

• jomalone orange blossom ve wood sage and salt'ı birlikte kullandım. Oldukça hoş bir kombinasyon oluyor bence

Yorum

• T.T Draco

Yorum

• Tobacco Vanille

Bu Parfümü Ne Zaman Kullanmazsam,Kendimde Muhakkak Birşeyler Eksik Hissediyorum.Hâni Bazı Parfümler Insana Huzur Verir Güven Verir Benim İçinde Tobacco Vanille Bu Konuda 1 Numara Her Zaman.Benim İçin Asla Eskimeyecek Bir Şaheser.

Yorum

• Bu akşam Chanel Chance Eau Tendre EDP kullandım.Ben EDP sini daha çok seviyorum.Daha güllü,daha tatlımsı,daha derin geliyor kokusu.İlk sıktığım anda gayet yoğunken,sonradan hızla hafifliyor ama kaybolmuyor.Tatlımsı,iç açan bir şampuan kokusu gibi hafif hafif hissediliyor.Chance EDP den sonra en sevdiğim Chance oldu bu versiyonu.

Yorum

• OğuzBey
              OğuzBey Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Kız Arkadaşımın Kokusu😊

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Chance Tendre ilk denediğimde özellikle ayva kokusu için çok beğendiğim ama uçuculuğu yüzünden "keşke EdP'si olsa" dediğim bir parfümdü. Sağolsunlar yaptılar Aynı dediğiniz gibi çok güzel, ferah ve tertemiz bir koku. Kalıcılığı kumaş üzerinde çok iyi. Açılışını çok beğenmeme rağmen maalesef misk yine sonlarda sivriliyor; ya cildimle ya da hassasiyetle alakalı bir şanssızlık bu benim için. Güzel günlerde kullanın

• Libra
              Libra Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Çok teşekkür ederim😊

• Artık bulması bir hayli zor olan Chloe Love isimli parfümü de bugün kullandığımı paylaşmak istedim ne yazık ki bitmek üzere ve üretimi durmuş (((

Yorum

• Rayiha
              Rayiha Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Foruma hoşgeldiniz, hanımlar olarak oldukça azınlıktayız, şimdi sizinle bir fazlayız Şişede yine de biraz kalsın isterseniz, gündelik kullanım için Emotion Love deneyebilirsiniz, Chloe kadar zengin ve katmanlı olmasa da bulabildiğim en yakın alternatif. Chloe bu güzelim parfümü niye bitirdi anlamak mümkün değil. Hala çok hayranı var ve şimdiden efsane oldu, umarım birgün geri döner...

• Hermes Vetiver Tonka kullandım. Açılışındaki karamel ve fındığın baymayan tatlılığı gayet iyi. Bu kısım fazla sürmeden hafif dumansı vetiver ön plana çıkıp tonka ve tütünün eşlik etmesi sonucu tam anlamıyla beğenimi kazandı. Kalıcılık ortalama ama yayılımı biraz düşük.

Yorum

• Şişeleriyle hatta kutularıyla masal diyarlarından bu dünyaya düşmüş gibi parfümler üreten Lolita Lempicka'nın klasik EdP'si iki gündür benimle. Menekşe, vişne, badem ve meyan kökü temel notalar.

Klasik EdP defalarca reformüle olmuş, şirketin devriyle formül ve elma şişe değişmiş ve bu versiyon pek beğenilmemişti. Son haberlere göre yeni şişelerin yeni versiyonunda orijinal formüle dönülüyor, L'Original adı ile satışa sunuluyor.

Şu anda kullandığım şişe, klasik şişenin son üretimlerinden diye tahmin ediyorum. Birkaç yıl önce ilk denediğim haline göre daha hafif ve kullanımı kolay, ama büyüsü bozulmuş gibi. Başka hiçbir parfüme benzemeyen bir kompozisyon, menekşe, vişne ve badem en net aldığım akorlar, ilk anda oldukça tatlı ve feminen ama diplere doğru daha maskülen ve beni rahatsız eden bir notanın varlığı yüzünden yıkayıp kurtulmak istiyorum. Aynı nota EdT ile Guerlain Shalimar Initial L'Eau parfümlerinde de ortaya çıkıyor.

Keşke üç yıl önce ağır ve kullanışsız bulduğum, ama daha pudralı ve zengin, ve rahatsızlık vermeden tenden ayrılan o seriden alsaymışım. Bir umut şişede dura dura demlenir belki
              Son Düzenleme Rayiha; 22-08-20, 12:26. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ayslperfume
                ayslperfume Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Yukarıdaki güzel dilekleriniz ve önerileriniz için başta teşekkür etmek isterim =) Hoşbuldum, güzel de buldum, ara ara göz gezdiriyorum buralarda ve daha yeni keşif ettim forum'u, her geçen gün merakım giderek artmakta umarım daha güzel öneri ve tavsiyeleriniz ile boy gösteririm burada sevgiler, iyi forumlar

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aysel hanım öncelikle hoşgeldiniz; genellikle maskülen bir havanın hakim olduğu formumuza yorum yaparak feminen havaya katkı sağladığınız için
                teşekkür ederim. Sevgili Rayiha siz ve sizin gibi kadınların forumda çoğalmasıyla büyük kazanımlar sağlayacağız inşallah. ÇevremdeKi bütün kadınları foruma üye ediyorum bu erkek egemen düzeni kıracağız umarım.

• Boucheron Jaipur EDT

Yorum

• L'artisan Batucada. Dekantı üstünkörü deneyip beğenmediğim parfümlerin arasına koymuştum. Bugün bir kere daha denedim. Ben bunu nasıl beğenmemişim anlayamadım. Mükemmel bir parfüm. Lime ve tuz müthiş doğal şekilde hissediliyor. Bunlara alttan eşlik eden tiare ve Hindistan cevizi de hafif bir kremsi hava katıyor. Gerçekten çok çok güzel bir parfüm. Feminen ya da maskülen de değil. Tam bir unisex. Aynı zamanda uygun fiyatlı. En kısa zamanda kolleksiyonuma katacağım.
                Son Düzenleme Myrkur; 22-08-20, 15:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Ormonde Jayne-Montabaco Intensivo. Hava biraz serin, sonbahar kendisini hissettirdi sanki hafif hafif.

Yorum

• TF Beau de jour

Yorum

• Burberry touch for men bence markanın en iyi kokularından menekşe yaprağı kendini çok güzel hissettiriyor ve çok temiz kokuyor fazla fıslatmadan onunla iyi anlaşıyoruz

Yorum

• Bugün 3. kez Amouage Epic Woman ile birlikteyim. Kimyonu sevmeyenler deneyebilir. Sevmesi kolay, çok fazla yenilik barındırmayan ama kalite olarak tatmin eden, hafiften feminen başarılı parfüm.

Yorum

• Guerlain L'homme ideal Cologne

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                          X