Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: efecan View Post
    Serge Lutens ambre sultan
    Sevgili efecan.. Cok guzel bir koku kullanmissin... Nadir begendigim Amber yorumlamasi... Ama sadece meraktan soruyorum... bu sicaklar icin fazla agir yogun ve guclu bir koku degil mi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• St. Dupont Passenger Cruise.Hafif narenciye, çiçeksi ve bolca yeşil notalarla desteklenmiş,fazla tatlılık barındırmayan,tuzlu deniz havasının hissedildiği odunsu sucul.

Yorum

• Parfums de marly layton: koku bence sıcak gunler ın kokusu degıldı. Tatlımsı bır havası var ve koku guzellıgı bence etkileyici. Fakst sıcak gunlerde asla kullanmam.

Office for man: kalıcılık ve koku guzellıgı olarak tatmin ediciydi. Başlarda biraz burnu zorluyor fakat kullanılabilir bir parfum. Gunluk kullanım ıcın sıkılana kadar ideal.

Yorum

• Rasasi Hawas pek çok bilindik markanın klonu bir parfüm.yaz için ve fiyat performans açısından ideal.

Yorum

• Xerjoff - Renaissance

Yorum

• Nicolai New York Intense

Yorum

• Armaf CDNI.

Yorum

• Jean Paul Gaultier Ultra Male

Yorum

• Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire 2015 ...

Yorum

• Atelier Rebul - Cardamom Oud. Yoksa hdp fidelis mi kullandim demeliydim bilemedim

Yorum

• orangeverte
                        orangeverte Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        O kadar benziyor mu gerçekten? 🙂

• Naxos 🙌

Yorum

• ADP Chinotto Di Liguria

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Mancera Cedrat Boise

Yorum

• Prada Luna Rossa Carbon
                            Dior Sauvage ile oldukça benzer havada daha rafine daha hoş bir koku Sauvage’da olduğu gibi baş ağrısı yapmıyor. Performans Sauvage dan biraz daha düşük ama hem F/P hem koku güzelliği olarak her zaman Sauvage tercih ederim. Herkes merhabalar 😊

Yorum

• Kinski - Kinski
                              sıcaklarda da ayrı bir zevk verdi. Bu sefer castoreum çok net aldım. Önceden kenevir yanındaki vetiver daha keskin hissediyordum, bugün başlangıçtaki hayvansallığı kompozisyondan net şekilde ayırabildim, orta ve sonları çok kompleks. çiçeksi, hayvansal, yeşil, odunsu, baharatlı.. birçok element var içinde ama bir bulamaç değil, harika bir harman. Her kullanışımda başka yönlerini gösteriyor. artık pek mümkün gözükmese de elimde şişesin olmasını istediğim nadir parfümlerden.
                              Son Düzenleme Asaid; 19-08-20, 18:57. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                              X