Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Noır De Noır😊

Yorum

• Ozan_b
      Ozan_b Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      çok sevdiğim 😊

• OğuzBey
      OğuzBey Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben Bu Parfümü Başta Sevmiyordum Ama Şuan En İyilerimden.

• Tom ford noir femme

Yorum

• Xerjoff - Pikovaya Dama, aldehitler, misk, iris ve narenciyeler ile yazımın en özel işlerinden..

Yorum

• Zara Vibrant Leather ile güne başladım

Yorum

• Dior eau sauvage cologne

Abisi eau sauvage edt ile pek alakası olmayan aralarındaki yaş farkı koku farkına da yansımış olan yıllar sonra dünyaya gelmiş küçük kardeş sauvage cologne kullandım. Dior un neredeyse bütün sport ve cologne serileri gibi bol narenciye güzel ve temiz koku fakat düşük performans sergileyen bir çalışma gün içerisinde mutlaka tazeleme gerektiriyor ama koku güzelliği anlamında bence hem lüks hemde çok güzel kokuyor.

Yorum

• Creed Aventus kullandım. Muazzam işlevsel arkadaş. Kullanan gücünü hissedemiyor bence. Ben buna kanaat getirdim şahsen. Ben hissetmesem de saatler sonra parfüm hakkında fikrini sunan çıkıyor.

Yorum

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bunu bir çok defa yaşadım hocam. Çok garip bir performans olayı var Aventusun. Ama ben şahsen kendisini çevreye değil de sürekli bana hissettirmesini isterim.

• vagonlar
              vagonlar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ben de sizin gibi düşünüyorum aksilik benim burnum çabuk yoruluyor o yüzden parfümlerden istediğim hazzı alamıyorum.

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Benim duyularım çok gelişmiş hocam. Özellikle koku duyumdan çok memnunum parfüm kalıcıysa tüm gün hissediyorum mesela 🙃

• Hermes Vetiver Tonka kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Hermes Nil

Cennetten bir bahçe. Ferah, yeşil, doğal bir parfüm. Sanki meyvelerle sebzelerle dolu bir bahçede yürüyormuş gibi. Biraz feminen tarafa kaysada hem erkek hem kadın kullanımına çok uyuun bir şaheser. Kalıcılık benim tenimde çok başarılı yayılım orta. Herkese hayırlı cumalar 👋
              Son Düzenleme furkan1001; 24-07-20, 12:56. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Amouage Beach Hut, yazlık için en iyilerinden.

Yorum

• Guerlain L'Homme Idéal Edp

Yorum

• Nishane Hacivat - daha iyisi yok

Yorum

• Dior Homme EDT 2013

Dior Homme serisinde DHP sonrasında açık ara en sevdiğim parfüm. DHI’ye kıyasla çok daha oturaklı buluyorum. Bugün hava sıcak olmasına rağmen oldukça rüzgarlı olunca aşırı keyif aldım bu kokudan. Yeni çıkan 2020 versiyonu ile eski iris-kakao-lavanta birlikteliğini içeren versiyonu karşılaştırmak cidden ayıp olur. Keşke satış getirisi açısından piyasaya yenik düşmeseydi dediğim bir güzellik.

Yorum

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Francis Kurkdjian'ın 2007 Dior Homme Cologne'u da güzele benziyor. Daha doğrusu güzel değil de ilginç diyelim. Yüksek hissedilir bir iris, altta kakao, deri, paçuli vs... Bu nasıl bir cologne'dur

• xPixa
                        xPixa Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Doğrudur o versiyonu hiç koklamadım ama belki bir gün nasip olur

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bence o koku zaten eskiler dışındaki çoğu kişi için bir soru işareti, bir muamma...

• L'artisan Batucada meyveli bir parfüm açılışı etkileyici tuhaf gelicek ama big buble sakızları vardı sanki onların kokusunu alıyorum yazlık sucul genel beğeniye uygun yalnız uzun kullanımda sıkıcı olabilir.

Yorum

• Tom Ford grey vetiver

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• a-v-e-n-t-u-s

Yorum

İşleniyor...
                          X