Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Bol v'li Split # (TAMAMLANDI)

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kusura bakmayın yanlışlıkla yarıda gönderdim. Ek olarak Franck boclet crime 10 ml ekleyebilir misiniz rica etsem?

Yorum

• Mustafa hocam size zahmet
      Ramon Monegal Cafe Del Mar şişeli yazalım silinmesin bir şans verelim
      Fikri değişen olursa hakkımı devredebilirim
      Tşk
      Son Düzenleme ebileydi; 07-05-20, 20:57. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
        # Talepler girildi. Yarın akşam büyük temizlik var. Şişeli talepleriniz içerisinde maksimum almak istediğiniz miktarları belirtirsiniz. Dekant alma kuralını, şişenin 3te 2sini tamamlamak yoluyla da kullanabilirsiniz. Bkz. Kurallar (c). Zorlama yok haliyle. Cuma akşamı bu duruma göre, 3te 1i ve daha fazlası hala talebe açık olan tüm şişeler splitten çıkarılacaktır. #
        Linari mare pacifico da 70ml ye adar çıkabilirim.
        bir de pineapple vintage ve hermes sur le nil taleplerimi iptal edebilir misiniz
        Son Düzenleme Gokay000; 07-05-20, 21:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Bir şey sormak istiyorum Pineapple Vintage ürünlerini nereden temin ediyorsunuz acaba bakmak istiyorum bazılarına ama Türkiyede satan yer var mı ?

Yorum

• ntmm22
            ntmm22 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam markanın baska parfümleri de var mı bilmiyorum ama ben nokta kozmetikte görmüştüm bu parfümü.

• Hacım talebimi 65 ml yapalım, talep olmazsa bakarız duruma.

Yorum

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Duzenledim kardesim. Sen ve senin bu kendine has gizli hazine taleplerin.. 5ml de kendime yazayim. Sen bu kadar istiyorsan demek ki Herve kanks deneme vaktim gelmis.

• F.essence oud
            F.essence oud Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Estağfurullah kardeşim farklı bişeyler deniyoruz Pişman olmazsın en azından çevrende beğenilir )

• Parfums de Marly Herod 5 ml
          TMoV Arabesque 5 ml

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• # Talepler kaydedildi. #

Yorum

• Pineapple Vintage King için 75 ml olarak güncelleyelim. 2 talep vardı onlarda gitmiş. Full şişe bize kalacak bu gidişle.
              Banana Republic 78 Vintage Green dolar gibi geliyor bana ama dolmazsa 2 şişe sahibine 40ml şeklinde dağıtılabilir. İlk şişe sahibi istemezse 45 ml olarak alabilirim.

Yorum

• Tiziana Terenzi - Ursa 5ml

Yorum

• Mustafa hocam Arabesque 50 ml benim icin maxsimumdur. Eğer isteyen varsada devredebilirim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
                    cantona8 Mustafa hocam eğer imkanı varsa sana zahmet benim tom ford beau de jour talebimi iptal edip yerine 5 ml Nicolai New York Intense yazabilir miyiz? eğer mümkün değilse beau jour talebim aynen kalsın. Şimdiden tekrar teşekkürler
                    cantona8 Mustafa hocam 5 ml Nicolai New York Intense talebim gözden kaçmış herhalde

Yorum

• Benim oud saphir en fazla 50ml, yukarısı kurtarmaz.

Yorum

• Herve Gambs’ten 5 ml alayım hocam.

Yorum

• o zaman 5ml de ben alayım TonkaMajestic

Yorum

• Mustafa hocam selamlar, lune feline ve still life in rio parfümlerini dolduralım lütfen, ben arkadaşlar faydalanmak isterler belki diye bekledim ama kalanlarını alabilirim salaria 60 ml e kadar alabilirim ek olarak şimdilik bütün dekant taleplerimi iptal edelim lütfen duruma göre eklemeler olacak.

Yorum

İşleniyor...
                            X